Zamknij

Jak idealnie pomalować usta szminką? Ten prosty trik z TikToka podbija sieć

10.06.2021 10:14

Podczas malowania ust bardzo łatwo wyjechać pomadką poza ich kontur. Jeśli i tobie czasem się to zdarza, koniecznie sprawdź ten trik z TikToka. Dzięki temu prostemu sposobowi będziesz mogła mieć zawsze idealnie pomalowane usta.

Trik z TikToka: jak idealnie pomalować usta szminką? Ten prosty sposób podbija sieć
fot. SHUTTERSTOCK

Makijażowe triki z TikToka cieszą się ogromną popularnością. Są zazwyczaj bardzo proste do wykonania i - co najważniejsze - nie pochłaniają dużo czasu, a naprawdę mogą ułatwić życie. Poniżej znajdziecie trik z TikToka, jak idealnie pomalować usta szminką nie wychodząc poza ich kontur. Sprawdź, jak to zrobić krok po kroku.

Trik z TikToka: jak idealnie pomalować usta szminką?

Choć malowanie ust szminką wydaje się banalne, to jednak wcale takie nie jest. W końcu, która z nas choć raz nie wyszła pomadką za ich kontur lub nie zaaplikowała tego kosmetyku zbyt blisko kącika warg. Niestety zazwyczaj potem dość trudno usunąć nadmiar szminki tak, by nie uszkodzić całego make-upu.

W takiej sytuacji, nie pierwszy już raz, z pomocą przychodzi nam makijażowy trik z TikToka. Jedna z użytkowniczek aplikacji "feliciamaariemakeup" zamieściła krótkie wideo, na którym krok po kroku pokazuje, jak w prosty sposób idealnie pomalować usta szminką. Okazuje się, że przydatny może być... patyczek kosmetyczny.

Jak idealnie pomalować usta szminką? Trik z TikToka krok po kroku

Trik z TikToka, jak idealnie pomalować usta szminką nie wychodząc poza ich kontur, jest niezwykle prosty. Wystarczy, że włożymy patyczek kosmetyczny między wargi.

Dzięki temu nie zaaplikujemy kosmetyku w kąciki ust. Ponadto będziemy mieć napięte wargi, przez co będzie łatwiej precyzyjnie je pomalować.

Zamierzasz wypróbować ten trik z TikToka?

loader

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

RadioZET.pl