Zamknij

To najmodniejszy makijaż zimy 2019/2020! Pokochała go m.in. Selena Gomez

25.11.2019 12:12

Makijażyści i gwiazdy oszalały na punkcie tego makijażu. I nic dziwnego - dodaje charakteru, jak żaden inny!

Selena Gomez
fot. Eastnews

Czerwone usta to klasa sama w sobie. Makijaż ten od lat święci triumfy i ciągle poszerza grono swoich fanów. Nic dziwnego - tak podkreślone usta nie wymagają żadnej dodatkowej oprawy, a wyglądają bardzo elegancko i seksownie.

W tym sezonie jednak króluje nieco innych makijaż. Też nastawiony na mocno podkreślone usta, ale nieco bardziej oryginalny. Jaki makijaż pokochali wizażyści na całym świecie?

Trendy w makijażu na zimę 2019/2020: usta w kolorze czerwonego wina

Zimą 2019/2020 roku nosimy ciemne usta, ale w kolorze... czerwonego wina! Soczysty burgundowy odcień jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Nie wymaga bowiem żadnego wykończenia. Można pomalować usta na kolor czerwonego wina i przy okazji całkowicie zrezygnować z makijażu oczu czy policzków!

Nic dziwnego, że popularni wizażyści czy znane gwiazdy tak bardzo pokochały taki makijaż. Jest on wyrazisty, zmysłowy, seksowny, a w dodatku łatwy do wykonania. Aplikacja szminki w kolorze czerwonego wina zajmuje chwilę, a efekty są powalające!

Burgundowe usta możemy nosić w wersji połyskującej, ale też matowej. W dodatku pasują one do wielu stylizacji, o czym przekonuje nas m.in. Selena Gomez! Aktorka i piosenkarka chętnie nosi taki makijaż na ważne oficjalne wyjścia. Czasem jednak decyduje się też na ten kolor ust na co dzień!

Jak wam się podoba taki makijaż?

loader

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.