Zamknij

To największy trend makijażowy zimy 2020/2021! Zdobędziesz się na odwagę?

03.11.2020 14:32

Tej zimy każda z nas będzie chciała wyróżnić się z tłumu. Stąd też nowy trend makijażowy na zimę 2020/2021, który nam to zapewni.

Piękna dziewczyna w żółtym turbanie i z mocnym, kolorowym makijażem oczu, chowa się za zielonym liściem
fot. Shutterstock

Zima to pora roku, która ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Oczywiście wszyscy co roku marzymy o niesamowitej, białej aurze za oknem. Niestety coraz częściej pozostają nam wyłącznie szarówka i niskie temperatury. Warto zatem, niezależnie od pogody, dodać tej porze roku nieco kolorów. Stąd najnowszy trend makijażowy na zimę 2020/2021, jakim są mocne, kolorowe cienie do powiek. I choć zapewne niektóre z was będą się przed nim wzbraniać, warto go wypróbować! Zwłaszcza, że możecie to zrobić na różne sposoby. 

Zobacz także: Mix match to najmodniejsze paznokcie na zimę 2020! Dla tych pań, które nie lubią nudy

Trendy makijaż zima 2020/2021: mocne, kolorowe cienie do powiek

Kolorowe cienie do powiek z pewnością są opcją dla odważnych kobiet, ale zdecydowanie warto się na nią zdecydować. Zwłaszcza tej zimy! Okazuje się bowiem, że to właśnie tego typu makijaż będzie najmodniejszy w nadchodzącym sezonie.

Kolorowe cienie nie muszą od razu szokować. Możesz zdecydować się np. na neonową kreskę tuż nad rzęsami. Możesz też postawić na mocny, ale pastelowy kolor dookoła oka. 

Jeżeli jednak należysz do tych odważnych kobiet, którym żadne trendy nie są straszne, śmiało zaszalej! Im więcej kolorów na twojej powiece, tym lepiej. Pamiętaj jednak, żeby połączyć ze sobą odcienie, które będą się razem dobrze komponowały. 

Co ciekawe, tej zimy stawiamy przede wszystkim na cienie. Po niemal całym roku pod hasłem naturalności, dziś wracamy do mocniejszego make-upu, jednak pamiętamy o tym, żeby nie zrobić nikomu terapii szokowej na nasz widok. Mocne cienie są wystarczające, dlatego odpuść dodatkowo malowanie ust krwistą pomadką, czy nakładanie dużej ilości różu na policzki.

Poniżej znajdziecie kilka inspiracji na kolorowy makijaż oczu. 

Zobacz także: Srebrne włosy stały się hitem w koloryzacji. Sprawdź, czy pasują do ciebie! 

loader

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia.