Zamknij

Retro blue eyes to najmodniejszy makijaż na jesień 2020. Niektórym może wydawać się kontrowersyjny

06.10.2020 10:31
Makijaż retro blue
fot. Shutterstock

Taki make up już króluje na Instagramie, a to dopiero początek!

Zastanawialiście się, jaki makijaż będzie modny jesienią 2020? My już wiemy! Okazuje się, że powrót do lat 90. wciąż trwa i zauważamy to nie tylko w modzie, ale też w trendach makijażowych.

Jesienią 2020 roku stawiamy bowiem na wyrazisty make up, którego podstawą jest niebieski cień do powiek! Zobaczcie, jak wygląda makijaż retro blue eyes i dlaczego kobiety go pokochały.

Trendy makijaż 2020: retro blue eyes

Jeszcze jakiś czas temu w cenie był jak najbardziej naturalny make up. Rezygnowałyśmy z kolorowych cieni do powiek na rzecz dobrze dobranego podkładu, wytuszowanych rzęs i ust muśniętych błyszczykiem.

Teraz jednak znów wracamy do wyrazistych kolorów, wzorów i kształtów, które pomogą nam wyróżnić się w tłumie, a w dodatku sprawią, że będziemy wyglądać modnie.

Makijaż retro blue eyes to właściwie nic innego jak make up opierający się na wyraziście pomalowanych na niebiesko oczach. I choć błękit czy niebieski na powiekach może wydawać się nieco kontrowersyjny, tak naprawdę świetnie podkreśla nasz kolor oczu. Jesienią 2020 najważniejsze jest jednak, aby nosić ten cień na całych powiekach, a nie np. tylko w kącikach oczu.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami.