Zamknij

Dzięki temu trikowi z TikToka twoje rzęsy będą wyglądały na gęstsze i dłuższe. Efekt widoczny natychmiast

26.03.2021 12:32
rzęsy
fot. Shutterstock

Większość z nas maluje rzęsy tradycyjną metodą. Na początku układamy szczoteczkę przy nasadzie włosków, a następnie kierujemy ją w stronę końców. Okazuje się jednak, że istnieje sposób, który zapewnia lepsze rezultaty. Poznajcie najnowszy trik z mascarą w roli głównej.

Aby uzyskać efekt idealnie wytuszowanych rzęs, wcale nie musimy inwestować w drogie tusze. Wystarczy, że zastosujemy nietypową technikę wymyśloną przez jedną z influencerek. Zobaczcie nagranie, które stało się prawdziwym hitem na TikToku.

Trend z TikToka: sposób na idealne rzęsy

Gęste, długie i podkręcone rzęsy to sposób na podkreślenie spojrzenia i powiększenie oka. W celu uzyskania wymarzonych efektów niektóre osoby decydują się na zagęszczenie włosków u kosmetyczki lub doklejają sztuczne wachlarze. Ale po zastosowaniu najnowszego triku z TikToka te rozwiązania będą ci już niepotrzebne.

Beauty blogerka Taylor Tripler pochwaliła się w sieci swoim ulubionym trikiem na podkreślenie rzęs. Polega on na aplikowaniu mascary w nietypowy sposób. Dzięki tej metodzie włoski będą dokładnie rozczesane i wyraźnie pogrubione.

Gwarantujemy, że gdy ją zastosujecie, już nigdy nie będziecie chciały wrócić do tradycyjnej techniki nakładania mascary. Do przeprowadzenia tego triku wystarczy przygotować tusz do rzęs i lusterko powiększające.

Zobacz także: Jak zrobić najmodniejszy makijaż sezonu? Potrzebujesz zaledwie trzech produktów

Jak malować rzęsy?

Na początku ustaw szczoteczkę pionowo i aplikuj tusz wzdłuż linii rzęs - od zewnętrznego do wewnętrznego kącika oka. Następnie zacznij rozczesywać włoski od nasady, aż po końce. Rezultaty widoczne są natychmiast. Rzęsy wyglądają na wyjątkowo gęste i długie. Poniżej znajdziesz film instruktażowy.

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.