Zamknij

Tiktokerka nakleiła sobie na twarz straszny tatuaż z okazji Halloween. Ozdoba nie chce zejść ze skóry

03.11.2022 12:23

46-letnia kobieta przykleiła sobie na twarz tatuaż - miała to być jej charakteryzacja na Halloween. Niestety następnego dnia okazało się, że... nie może go usunąć. Swoją historią podzieliła się na TikToku.

Tatuaże na Halloween
fot. Shutterstock/TikTok

Halloween już za nami, ale dopiero teraz do sieci trafiają historie związane z tym, jak niektórzy świętowali to wydarzenie. Wiele gwiazd na bieżąco dzieliło się w mediach społecznościowych swoimi strojami przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Teraz tegoroczną tradycję wspominają również tiktokerzy.

Jedna z użytkowniczek tej platformy, Elizabeth Rose, postanowiła na Halloween nakleić sobie na twarz straszny tatuaż. Niestety kilka godzin później okazało się, że nie jest w stanie go zdjąć.

Zobacz także: Poszła do najgorszej wizażystki w stolicy. Jej reakcja jest hitem na TikToku

Nakleiła na twarz straszny tatuaż z okazji Halloween. Nie może go usunąć

Kobieta zrobiła sobie na twarzy tymczasowy tatuaż z okazji Halloween. Tego typu "makijaż" powinien spokojnie zejść ze skóry po kilku godzinach czy po użyciu odpowiednich kosmetyków służących do usuwania tego typu rzeczy. Niestety w przypadku tej tiktokerki tak się nie stało.

46-latka podzieliła się swoją historią na TikToku. Spanikowała, kiedy zauważyła, że ozdoba nie chce się zmyć. W sieci podzieliła się tym, co się stało, i dodała, że boi się, że będzie musiała iść z tatuażem do pracy.

Nakleiłam taki sam tatuaż na twarz swojej wnuczki - ma 7 lat. Moja córka zadzwoniła do mnie zapytać, czy udało mi się tego pozbyć. Dodała, że to na pewno nie może być takie trudne... - powiedziała Elizabeth w nagraniu.

Film zyskał ogromną popularność - zyskał ponad milion wyświetleń. 

Tiktokerka próbowała usunąć tatuaż peelingiem do twarzy. Zaczęła szorować skórę, ale ozdoba pozostała w nienaruszonym stanie. Następnie próbowała zetrzeć naklejkę z czoła - niestety również bez efektu.

Jutro mam spotkania! - dodała kobieta.

Internauci pospieszyli jej z pomocą i zaczęli podsuwać sposoby na usuwanie tatuażu.

Miałam ten sam problem! Skończyło się na zmywaczu do paznokci.
 
Oliwa z oliwek albo oliwka dla dzieci powinny pomóc.
 
Cokolwiek, co zawiera alkohol - piszą w komentarzach.

Ostatecznie kobiecie po dłuższym czasie udało się pozbyć tatuażu tuż przed rozpoczęciem pracy. Przydarzyło wam się kiedyś coś podobnego?

Źródło The Sun

loader
Gwiazdy bez makijażu. Te panie nie boją się pokazać w naturalnym wydaniu
15 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News