Zamknij

To jeden z ulubionych kosmetyków kobiet. Teraz tusz do rzęs Max Factor kupisz w Rossmannie za 15 zł

27.10.2020 14:39
Tusz do rzęs
fot. Shutterstck

Tusz do rzęs 2000 Calorie od Max Factor kupisz teraz w Rossmannie w promocyjnej cenie! Kobiety uwielbiają ten kosmetyk.

Kolejna atrakcyjna promocja w Rossmannie! Tym razem na przecenę trafił ulubiony tusz do rzęs wielu miłośniczek makijażu. Mowa o maskarze 2000 Calorie od Max Factor.

Przeceniony kultowy tusz kosztuje teraz jedynie 15 zł! Do kiedy trwa promocja w Rossmannie na ten produkt? Koniecznie sprawdźcie.

Tusz Max Factor w Rossmannie za 15 zł

Tusz 2000 Calorie od Max Factor to jeden z najpopularniejszych kosmetyków do makijażu na świecie. Z tego produktu korzystają tysiące kobiet na całym świecie - w tym znane gwiazdy. Zwykle kosmetyk ten kosztuje ok. 40 zł, a teraz w Rossmannie możemy kupić go za niecałe 15 zł.

Miłośniczki makijażu pokochały tusz do rzęs 2000 Calorie, ponieważ nadaje im objętości i sprawia, że wyglądają, jakby było ich dużo więcej. Jego niewątpliwą zaletą jest też fakt, że rozdziela on rzęsy, rozczesuje je i pogrubia. Nie osypuje się, dzięki czemu na skórze nie pozostają nieestetyczne grudki.

Kobiety pokochały tę maskarę za to, że dociera do każdej rzęsy, a jej szczoteczka pięknie rozprowadza kosmetyk na włoskach. Jeżeli jeszcze nie miałyście okazji przetestować tego tuszu, koniecznie go wypróbujcie.

tusz max factor
fot. Materiały prasowe Rossmann

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!