Zamknij

Ulubiony podkład influencerek kupisz teraz za 8 zł w Rossmannie!

24.06.2020 12:56
podkład do twarzy
fot. Shutterstock

Ten produkt jest prawdziwym hitem. Wypróbujcie go!

Idealny podkład do twarzy powinien spełniać kilka wytycznych, m.in. dobrze kryć niedoskonałości, pozostawić cerę nawilżoną i gładką. Na rynku znajdziemy wiele propozycji w różnych przedziałach cenowych. Jednak kupując podkład, radzimy nie kierować się ceną. Zdarza się, że nawet jedne z najtańszych produktów mogą działać równie świetnie, jak te z górnej półki. Poznajcie ulubiony podkład influencerek, który możecie kupić teraz w Rossmannie za jedyne 8 zł.

Podkład Bielenda za 8 zł w Rossmannie

Rossmann non stop zaskakuje nas kolejnymi promocjami na kolorowe kosmetyki. Tym razem sieć drogerii przeceniła popularny wegański mineralny podkład marki Bielenda Make-up Academie. Produkt ten doskonale rozświetla cerę, nie zapycha porów, pozostawiając skórę gładką, świeżą i nawilżoną. A zawarty w nim skwalen jest odpowiedzialny za regenerację i dostarczenie skórze składników odżywczych.

Podkład dostępny jest w 3 odcieniach: 01 Jasny Beż, 02 Naturalny Beż i 03 Słoneczny. Jego regularna cena wynosi kosztuje 15,90 złotych, a teraz możecie go kupić za jedyne 8 zł. Skusicie się?

bielenda-fluid-mineralny-2452144
fot. rossmann.pl

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia.