Zamknij

Ten podkład doskonale kryje niedoskonałości i dokładnie matuje skórę. Kosztuje tylko... 0,99 zł!

02.10.2020 12:24
Makijaż
fot. Shutterstock

Aż trudno uwierzyć, że ten podkład jest tak skuteczny i ma tak niską cenę! Zobaczcie, o który produkt chodzi.

Dobrze dobrany podkład powinien wyrównywać koloryt cery, maskować niedoskonałości i jednocześnie nie zatykać skóry, aby mogła oddychać. Poszukujecie takiego produktu? Mamy dla was rozwiązanie!

W Rossmannie znajdziecie teraz świetny podkład do twarzy w atrakcyjnej cenie. Trudno w to uwierzyć, ale kosztuje tylko... 0,99 zł!

Podkład z Rossmanna za 0,99 zł

Ten podkład od firmy Soraya to prawdziwy kosmetyczny hit. Kobiety, które raz go użyły, chętnie po niego wracają. Dlaczego? Jest to podkład, który świetnie matuje skórę, więc nie musimy obawiać się jej błyszczenia.

Jest to także kosmetyk, który wyrównuje kolor cery, ale też kryje niedoskonałości. Co najważniejsze, jest to lekki podkład, który nie zatyka porów, dzięki czemu jest też delikatny dla naszej skóry.

Klientki pokochały podkład Soraya Studio Matt też dlatego, że jest całkiem wydajny. Kosmetyk ten nie wysusza skóry, ma kilka kolorów, które pozwolą dobrać go do naszego koloru, a do tego wszystkiego kosztuje tylko... 0,99 zł!

Soraya Studio Matt jest tak uniwersalnymi i wielofunkcyjnym kosmetykiem, że jego użycie sprawia, że nie trzeba makijażu wykańczać pudrem. Skusicie się na wypróbowanie go?

soraya podklad
fot. Materiały prasowe Rossmann

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami.