Zamknij

Po przeczytaniu tej wypowiedzi Mili Kunis, każda kobieta poczuje się lepiej

Dorota Iglikowska
08.07.2016 22:52
Mila Kunis bez makijażu
fot. East News

Niby nic nowego, a jednak trzeba to regularnie powtarzać. W dzisiejszym świecie łatwo o tym zapomnieć. 

Można śmiało powiedzieć, że wśród kobiet nastała moda na bycie naturalną - co przede wszystkim oznacza zrezygnowanie na co dzień z makijażu.

Ten trend rozpoczęła Alicia Keys, po której felietonie kilka gwiazd opublikowało swoje zdjęcia bez makijażu na profilach w kanałach społecznościowych. Mila Kunis poszła o krok dalej i w wersji naturalnej pokazała się na okładce najnowszego numeru magazynu "Glamour". Super, ekstra. W sumie można nawet powiedzieć, że czekamy teraz na kolejne magazyny, które będą podążać za tą modą.

Zobacz: Alicia Keys jest konsekwentna. Na BET Awards nie miała ani grama makijażu

Jednak zdaje się, że tym razem ważniejsze jest to, co gwiazda powiedziała w wywiadzie. Nawet jeśli jest to rozmowa z dziennikarką czasopisma, w którym wszystkie modelki wydają się być wręcz idealne, a na pewno perfekcyjnie umalowane. Oczywiście, każdy ma prawo stwierdzić, że wypowiedź aktorki nie jest bardzo ważna, czy odkrywcza, jednak niejedna kobieta poczuje ulgę i… się uśmiechnie, bo doskonale będzie wiedziała, co miała na myśli Mila Kunis.

Nie noszę makijażu. Nie myję też włosów każdego dnia. To nie są rzeczy, które są dla mnie typowe. Jednak podziwiam kobiety, które wstają o 30, 40 minut wcześniej niż ja i każdego ranka robią perfekcyjną kreskę. To jest coś naprawdę wspaniałego, ale ja po prostu taka nie jestem - powiedziała. 

Uf. Jak widać, każdej kobiecie to się zdarza. Nawet jednej z najpopularniejszych aktorek na świecie. Czasami tak po prostu bywa, że są rzeczy ważniejsze. Albo najzwyczajniej w świecie każdy ma prawo być zmęczony lub… cokolwiek. Powodów może być wiele. Warto jednak wiedzieć, że brak makijażu i nieidealna fryzura to nie jest coś złego. 

Zobacz: 12 sposobów na dobry wygląd bez makijażu

Mila Kunis bez makijażu

Mila Kunis

‧ fot. East News