Zamknij

Brwi rainbrows są hitem 2021 roku. Zainspiruj się tym szalonym trendem

05.01.2021 15:47
brwi
fot. Shutterstock

Jeżeli chcesz zaskoczyć swoje otoczenie niepowtarzalną metamorfozą, wypróbuj najbardziej szalony trend w stylizacji brwi o nazwie rainbrows. Łuki ozdobione kolorową tęczą już teraz są hitem na Instagramie. Zainspiruj się stylem pomysłowych influencerek.

Kolorowe łuki tuż pod brwiami to zdecydowanie najbardziej szalony trend w makijażu 202. Polecamy go szczególnie miłośniczkom odważnych metamorfoz i szalonych eksperymentów. Podpowiadamy, jak samodzielnie stworzyć make-up brwi - rainbrows.

Modne brwi 2021: rainbrows

Co sezon dowiadujemy się o kolejnych trendach w stylizacji łuków brwiowych. Jeszcze niedawno pisałyśmy o tym, że na topie są wyraźnie rozjaśnione, prawie niewidoczne brwi w stylu no brows. Teraz okazuje się, że równie dużą popularnością będą cieszyć się mocno zaznaczone łuki wszystkimi kolorami tęczy.

Trend rainbrows wygląda niesamowicie i doskonale będzie współgrał z imprezową stylizacją. Jeśli chcesz wykonać taki makijaż brwi, zaopatrz się w cienki pędzelek oraz kilka kolorów kredek do oczu lub cieni do powiek. Następnie wyrównaj włoski tuż pod dolnymi krawędziami łuków. A na koniec przejdź do najważniejszego etapu, czyli malowania.

Postaraj się precyzyjnie zaaplikować różne odcienie kosmetyków w taki sposób, aby w efekcie końcowym otrzymać wielobarwną, równą kreskę. Jeśli zrobisz to dokładnie, efekt cię zachwyci.

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia.