Zamknij

Makijażystka narysowała na ustach replikę obrazu Andy'ego Warhola

09.06.2016 11:53
Marilyn Monroe na ustach
fot. www.instagram.com/ryankellymua

Marylin Monroe w jej wykonaniu wygląda naprawdę dobrze. 

Ryan Kelly Maryland jest jedną z najpopularniejszych makijażystek na Instagramie. Jej profil obserwuje 50 tysięcy osób, ale po opublikowaniu ostatnich przez nią zdjęć, grono fanów na pewno szybko się powiększy. 

Wszystko za sprawą oryginalnego makijażu ust, który jest repliką obrazu Marilyn Monroe autorstwa Andy’ego Warhola. Obraz powstał w 1964 roku i uchodzi za jedno ze sztandarowych dzieł pop kultury. Makijażystka opublikowała film prezentujący, jak krok po kroku możemy sami zrobić taki makijaż. Jeżeli tutorial będzie cieszył się dużą popularnością, będziemy śmiało mogli powiedzieć, że słynna gwiazda znowu jest na ustach wszystkich.Nie jest to pierwszy znany obraz, który postarała się odwzorować na ustach.

Wcześniej artystka malowała między innymi Audrey Hepburn i Mona Lisę. Nie mniejsze wrażenie robią jej autorskie pomysły. Oczywiście, są odważne i tym samym na pewno nie na co dzień, ale można je podziwiać nie w kategorii makijażu, ale sztuki. 

Talent Ryan Kelly Maryland został doceniony na tegorocznym konkursie NYX Face Awards. Znalazła się ona w gronie 20 najlepszych makijażystek świata.

Marylin Monroe Andy Warhol