Zamknij

Tiktokerki wykonują makijaż przy użyciu... papieru toaletowego. Efekty są zaskakujące

30.08.2021 11:03

TikToka opanował zaskakujący trend makijażowy. Użytkowniczki aplikacji robią swój make-up przy pomocy... papieru toaletowego. 

Makijaż przy użyciu papieru toaletowego - ten trik podbija TikToka
fot. Shutterstock

TikTok to aplikacja, której użytkownicy z reguły zamieszczają na swoich kontach zabawne filmiki. Są też jednak takie tiktokerki, które dzielą się przydatnymi trikami urodowymi. Wśród nich znajdziecie wiele sposobów na proste wykonanie pięknego makijażu. Jeden z nich jest naprawdę zaskakujący. Okazuje się bowiem, że kobiety wykonują swój make-up przy użyciu... papieru toaletowego. To właśnie nim nakładają cienie na powieki. Sami zobaczcie, jakie są efekty takiego zabiegu i jak w ogóle go wykonać. 

Zobacz także: Odwrócony makijaż twarzy to najmodniejszy trend na TikToku. Wypróbuj ten prosty trik

Makijaż przy użyciu papieru toaletowego - ten trik podbija TikToka

TikTok pełen jest zaskakujących trików makijażowych, które mogą znacznie ułatwić nam robienie idealnego make-upu. Jednym z nich jest sztuczka z papierem toaletowym.

Przy użyciu tego popularnego produktu możecie wykonać intrygujący makijaż oczu. Wystarczy, że weźmiecie do rąk listek papieru, a następnie zastosujecie go zamiast pędzelka. 

Najpierw zwińcie papier w kulkę, a potem nałóżcie na niego dowolny cień do powiek. Następnie dociśnijcie taki domowy aplikator do oka.

Tiktokerki mają naprawdę różne pomysły jeżeli chodzi o połączenia kolorystyczne. Im bardziej wyraziste cienie, tym lepszy jest efekt makijażu przy użyciu papieru toaletowego. Tylko zobaczcie te nagrania.

Zobacz także: "2016 vs 2021" to nowy makijażowy trend na TikToku. Infuencerki szaleją na jego punkcie

Triki makijażowe z TikToka

Nakładanie cieni papierem toaletowym to tylko jeden z wielu trików, które możemy znaleźć na TikToku. Innym ciekawym sposobem jest malowanie twarzy szminką zamiast stosowania różu. To jednak nie wszystko.

Na TikToku znajdziecie także poradę, jak zrobić idealną kreskę na powiece przy użyciu taśmy chirurgicznej. W filmikach pokazane są również sposoby na powiększenie ust czy wyszczuplenie policzków

Zobacz także: Makijażowy trik z TikToka na wyszczuplenie nosa. Będziesz potrzebować do tego... widelca

loader

Źródło: popsugar.com/TikTok