Zamknij

Triki makijażowe Magdy Pieczonki. Sprawdźcie, co poleca makijażystka gwiazd!

03.10.2019 09:42
magdalena pieczonka
fot. Instagram @magdapieczonkamakeup

Magdalena Pieczonka to bardzo znana makijażystka, która przez lata zdobywała uznanie gwiazd oraz doświadczenie przy wielu produkcjach telewizyjnych. Niedawno wydała książkę, w której zdradziła swoje największe triki makijażowe.

Magdalena Pieczonka to bardzo znana makijażystka, a także youtuberka. Makijażystka ma niesamowicie duże doświadczenie, ponieważ swoje umiejętności doskonaliła na najlepszych sesja zdjęciowych w kraju. Od wielu lat współpracuje również z gwiazdami, które pojawiają się również na jej kanale w serwisie YouTube.

Magdalena swoją przygodę z makijażem rozpoczęła w 2011 roku, gdzie na jednej z imprez wykonała makijaż dla jednej z gwiazd. Od tamtego czasu stała się jedną z najpopularniejszych makijażystek w Polsce. Nie da się ukryć, że Pieczonka osiągnęła spektakularny sukces w swojej branży. Pracuje przy sesjach zdjęciowych, maluje gwiazdy, udziela się w telewizji oraz w gazetach jako ekspert od makijażu, a niedawno wypuściła na rynek swoją pierwszą książkę.

"Twój make-up z gwiazdami" zawiera zbiór porad, z których powinien skorzystać każdy, kto chce podszkolić swoje umiejętności w tej dziedzinie. W książce znalazły się porady i makijaże wykonane "krok po kroku" na takich gwiazdach jak: Maja Sablewska, Maffashion, Bogna Sworowska, Natalia Siwiec, Agnieszka Jastrzębska, Maja Bohosiewicz, Marcelina Zawadzka, Agnieszka Hyży oraz Izabela Janachowska.

fot. materiały własne

Triki makijażowe Magdy Pieczonki

  1. Podstawą w makijażu Magdy jest odpowiednia pielęgnacja, według niej dzięki odpowiednio przygotowanej skórze makijaż utrzymuje się znacznie dłużej.
  2. Magda stara się ograniczyć nakładanie bazy na całą skórę twarzy. Bazę najczęściej nakłada na strefę T oraz tam, gdzie jej skóra najbardziej się świeci.
  3. Jak dobrać odpowiedni kolor podkładu? Magda ma na to sprawdzony sposób. Kolor podkładu sprawdzamy na szyi bądź na dekolcie.
  4. Pieczonka radzi również, aby podkład nakładać za pomocą Beauty Blender. Według niej mała gąbeczka lepiej rozprowadza podkład i nie zostawia smug na skórze.
  5. Magdalena radzi również, by w swojej kosmetyczce mieć kilka podstawowych produktów. Rozświetlacz w płynie, balsam do ust, a także tusz do rzęs.

Skorzystacie z porad Magdy?

Zobacz także: Torebki Wittchen znowu w Lidlu. Już niedługo pojawią się w sklepach!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?