Zamknij

Keira Knightley nie rozstaje się z tym kosmetykiem. Dlatego zawsze wygląda pięknie

26.01.2021 09:56
Keira Knightley w makijażu i białej koronkowej sukience
fot. Rex Features/East News

Keira Knightley zawsze prezentuje się rewelacyjnie. W dużej mierze zawdzięcza to makijażowemu trikowi. Okazuje się, że nie rozstaje się z jednym kosmetykiem.

Gwiazdy Hollywood zawsze prezentują się rewelacyjnie. Dlatego też uwielbiamy sprawdzać ich sekrety urodowe. Dzięki temu możemy same w podobny sposób zadbać o swój wygląd. Keira Knightley, która jest jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie, ma swój sposób na perfekcyjny makijaż. Okazuje się, że nie rozstaje się przede wszystkim z jednym kosmetykiem. To właśnie on nadaje jej dziewczęcego wyglądu, wyszczupla twarz, a także sprawia, że oczy stają się większe i przykuwają uwagę wszystkich. Poznajcie sekretny trik makijażowy aktorki.

Zobacz także: Księżna Kate ostatnio wygląda jeszcze lepiej niż wcześniej. Oto nowy sekret jej urody

Keira Knightley: sekret urody. Aktorka ma swój ulubiony kosmetyk

Keira Knightley ma specyficzną urodę. Nie da się jednak ukryć, że zawsze przykuwa uwagę wszystkich swoim wyglądem.

Najbardziej hipnotyzujące są oczy aktorki. Okazuje się, że Keira stosuje pewien trik makijażowy, dzięki któremu wyglądają one na większe.

Jak podaje portal Ofeminin.pl, Knightley nigdy nie rozstaje się z ciemnym różem do policzków. To właśnie ten kosmetyk jest podstawą makijażu aktorki.

Gwiazda nakłada róż na kości policzkowe, delikatnie rozcierając go w kierunku skroni. Następnie maluje się pudrem w okolicy ust tak, żeby nieco rozjaśnić w tym miejscu wcześniej nałożony kosmetyk. Tym samym sprawia, że jej kości policzkowe są rewelacyjnie wyeksponowane.

Żeby jednak makijaż nie wyglądał sztucznie, należy unikać ciemnego koloru ust. Lepiej postawić na rozświetlenie w okolicach warg i jasną pomadkę lub błyszczyk. W innym wypadku wszyscy będą skupiać się wyłącznie na naszych policzkach. 

Mocno zarysowane, lecz nieprzerysowane kości policzkowe sprawiają, że oczy aktorki stają się większe. Znaliście ten sposób? 

Zobacz także: Ten trik makijażowy zapewni ci błyskawiczny efekt liftingu. Wystarczy jeden kosmetyk

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia.