Zamknij

Kate Winslet ma swój trik na zniewalające spojrzenie. Wystarcza jej jeden kosmetyk

24.02.2021 09:49
Kate Winslet w czarnej sukience wpatruje się w obiektyw
fot. AFP/EAST NEWS

Kate Winslet jest jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie. Okazuje się, że ma swój trik makijażowy, dzięki któremu zachwyca wszystkich spojrzeniem.

Kate Winslet zawsze prezentuje się nienagannie i zachwyca wszystkich swoją urodą. Aktorka należy do grupy tych gwiazd, które nie eksperymentują z medycyną estetyczną i wolą stawiać na naturalną pielęgnację. Stosuje jednak pewien trik makijażowy, dzięki któremu może przyciągać uwagę wszystkich swoim spojrzeniem. Okazuje się, że jest banalnie prosty i wystarczy do niego użyć tylko jednego kosmetyku. Zobaczcie sami, na czym tak naprawdę polega sekret urody Kate Winslet. 

Zobacz także: Wizażystka Jennifer Aniston zdradziła sekret urody aktorki. To produkty do makijażu

Kate Winslet: sekret urody. Ma prosty trik na zniewalające spojrzenie

Kate Winslet ma tzw. "smutne oko". To znaczy, że zewnętrzny kącik jej powieki jest skierowany do dołu. Przez to musi stosować odpowiedni makijaż oczu, dzięki któremu powiększa je i kieruje nieco do góry. 

Aktorka ma swój ulubiony trik makijażowy, który jej w tym pomaga. Właśnie dzięki niemu zachwyca spojrzeniem. 

Kate maluje na powiece cieniutką linię tuż przy samych rzęsach. Na końcu oka natomiast kieruje ją delikatnie do góry. Robi to oczywiście przy pomocy eyelinera. Dzięki temu powiększa optycznie oko. 

To jednak nie wszystko. Aktorka z reguły stawia na jasne cienie, które nie przytłaczają dodatkowo powieki. Rozświetla też wewnętrzny kącik oka. 

Jak zatem widzicie, można w naprawdę prosty sposób zrobić zjawiskowy makijaż. Podpowiadamy, jakie jeszcze triki dobrze się sprawdzą, gdy chcemy powiększyć oko. 

Zobacz także: Jane Seymour ma 70 lat, a wygląda minimum 20 lat młodziej. Znamy sekret jej urody

Jak powiększyć oko makijażem? 

Równie istotnym kosmetykiem w przypadku makijażu oczu jest jasna kredka. Warto nią namalować linię tuż przy dolnych rzęsach. 

Bardzo ważną kwestią jest tutaj mocne wytuszowanie rzęs. Gdy są odpowiednio podkręcone, będą otwierać szerzej nasze oko. 

Zobacz także: Poznajcie sekret urody Marilyn Monroe. Miała swoje specjalne triki pielęgnacyjne

Niektóre zagraniczne gwiazdy uwielbiają operacje plastyczne i otwarcie się do nich przyznają. Nie wszystkim jednak wychodzą one na dobre.