Zamknij

Powiększenie ust w naturalny sposób? Gąsiewska zdradziła trick za kilka złotych

16.11.2020 12:12
Wiktoria Gąsiewska z pięknie pomalowanymi ustami na urodzinach MODIVO
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Marzą ci się pełniejsze usta, ale boisz się chirurgicznego powiększania lub szkoda ci na niego pieniędzy? Wiktoria Gąsiewska zdradziła prosty trick na naturalne powiększenie ust za zaledwie kilka złotych. 

Wiele kobiet marzy o tym, żeby mieć większe i pełniejsze usta. Dlatego też niektóre z nich wydają krocie na zabiegi medycyny estetycznej. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyny sposób, żeby optycznie powiększyć usta. Gwiazdy mają swoje tricki, żeby prezentowały się one lepiej. Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest zatem jedną z opcji, ale można też postawić na tę bardziej naturalną. Będzie ona łatwiejsza do utrzymania i cofnięcia, gdy znów będziemy chciały coś zmienić w swoim wyglądzie. Sposób na to zdradziła Wiktoria Gąsiewska. 

Zobacz także: Fani myśleli, że Julka Wieniawa powiększyła usta. Ona dementuje i zdradza, dlaczego tak wygląda

Jak powiększyć usta w naturalny sposób? Prosty trick za kilka złotych

Wiktoria Gąsiewska niedawno opublikowała nowe zdjęcie na swoim koncie na Instagramie. Wzbudziło ono sporo kontrowersji, ponieważ internauci zaczęli się pytać o to, czy powiększyła usta.

Rzeczywiście usta młodej aktorki na tej fotografii wydają się pełniejsze. Wiktoria zdradziła jednak, że stosuje naturalny trick na ich powiększenie, dzięki czemu nie musi korzystać z zabiegów medycyny estetycznej.

Sposób, jaki przedstawiła Gąsiewska, jest banalnie prosty i kosztuje zaledwie kilka złotych. 

Używam zwykłej szczoteczki do zębów i szczotkuję nią usta, zawsze mam przy sobie coś nawilżającego do ust + co jakiś czas robię peeling - oto cały sekret moich ust - napisała Wiktoria w odpowiedzi na jeden z komentarzy. 

Jak zatem widzicie, wystarczy zwykła szczoteczka do zębów, którą dostaniecie w drogeriach za kilka złotych. Wiktoria nie zapomina też o bardzo ważnym zabiegu, jakim jest peeling do ust. Dzięki niemu wargi są lepiej ukrwione i wyglądają na pełniejsze. Oprócz tego pomaga on pozbyć się martwego naskórka, co sprawia, że usta piękniej się prezentują. 

Zobacz także: Chcesz powiększyć usta w naturalny sposób? Wypróbuj ten błyszczyk z Rossmanna za 12 zł! 

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia.