Zamknij

Halo brows to nowy trend w stylizacji brwi. Beauty blogerki go uwielbiają!

Martyna Wojciechowska
14.03.2018 13:48
Halo brows - nowy trend w stylizacji brwi
fot. Eastnews

Czegoś takiego jeszcze nie widziałaś...

 Młode dziewczyny prześcigają się w tworzeniu coraz dziwniejszych makijażowych trendów. Wydawało ci się, że w tej kwestii już nic cię już nie zaskoczy? Jesteś w błędzie! Poznaj halo brows, czyli najnowsza tendencja w stylizacji brwi, która robi furorę na Instagramie.

Zobacz także:  Wizażystka w ostrych słowach krytykuje makijaż Polek. Drażni ją zwłaszcza jedna rzecz. "Psuje nasz wizerunek za granicą"

Halo brows - nowy trend w stylizacji brwi

Kreatywne beauty blogerki postanowiły wziąć do ręki kredki do brwi i stworzyć z nich łuk sięgający aż do połowy wysokości czoła. Po trendzie na monobrew w stylu Fridy Kahlo i tzw. rybich ogonach przyszła moda na halo brows. Prawdopodobnie na ich widok parskniesz śmiechem lub zaczniesz przecierać oczy z niedowierzania, ale zapewniamy, że halo brows to prawdziwy hit.

Uzyskanie takiego efektu to nie lada wyzwanie. Stworzenie idealnie odrysowanego łuku wymaga bardzo sprawnej ręki i dobrej jakości kosmetyków. Ale czy na pewno to dobrze wygląda? Cóż, odpowiedź na to pytanie pozostawiamy wam, drogie czytelniczki.

Na Instagramie znajdziemy dużo zdjęć dziewczyn, które chwalą się swoimi wersjami starannie pomalowanych łuków. Niektóre poszły dalej i wypełniły je szalonymi wzorami i kolorami. Która wersja podoba się wam najbardziej?

Zobacz także: Fishtails brows - nowy trend w stylizacji brwi. To pomysł tylko dla odważnych

Zagłosuj

Podoba ci się ten trend?

Liczba głosów: