Zamknij
Gwiazdy bez makijażu. Te panie nie boją się pokazać w naturalnym wydaniu
  • 15 Zobacz
fot. VIPHOTO/East News

Zazwyczaj gwiazdy prezentują się w pełnym makijażu. Są jednak takie panie, które nie boją się pokazać fanom w naturalnej wersji i często rezygnują z make-upu.

Od wielu sezonów najmodniejszy jest naturalny wygląd. Doskonale wiedzą o tym gwiazdy. Nie wszystkie jednak są w stanie zrezygnować z używania kosmetyków na co dzień, a już na pewno boją się pokazać bez makijażu. Na szczęście są też takie znane panie, które mogą być dla nich przykładem. Te kobiety nie boją się pokazać w naturalnym wydaniu, o czym często przekonują nas przy pomocy swoich kont na Instagramie. Regularnie publikują na nich zdjęcia, do których pozują bez makijażu. Tylko je zobaczcie.

Gwiazdy bez makijażu. Te panie nie boją się pokazać w naturalnym wydaniu

Absolutnym numerem jeden pod tym względem jest Salma Hayek. Aktorka od lat zachwyca młodym wyglądem i chętnie publikuje zdjęcia, na których nie ma makijażu, choć w tym roku skończyła 55 lat.

Magiczną granicę 50. roku życia przekroczyły także m.in. Małgorzata Kożuchowska i Kinga Rusin. Polskie gwiazdy również nie wstydzą się swojego wieku i pokazują, że można wówczas prezentować się rewelacyjnie. Wielokrotnie zachwycały nas swoim młodym wyglądem na zdjęciach, na których nie miały ani grama makijażu.

Tego typu fotografie chętnie publikują także inne gwiazdy. Wśród nich prym wiodą: Doda, Lady Gaga, Małgorzata Socha, Julia Kamińska oraz Magda Mołek. Te panie na co dzień potrafią zrezygnować z makijażu i zachwycać swoim wyglądem.

Nie tylko one. Sami zobaczcie w galerii, jakie gwiazdy nie boją się pozować do zdjęć bez makijażu. 

Zobacz także: Te gwiazdy pięknie się starzeją. Zachwycają swoją naturalną urodą

loader