Zamknij

Fishtails brows - nowy trend w stylizacji brwi. To pomysł tylko dla odważnych!

Martyna Wojciechowska
05.03.2018 15:08
Brwi
fot. Instagram.com

Fishtails brows to najnowszy trend na Instagramie. Odważyłabyś się tak wystylizować swoje brwi?

Były już brwi jak pióro, włoski zaplecione w warkocze, brwi na "mokra Włoszkę". Teraz przyszedł czas na zupełnie nowy trend. Fishtails brows to kolejny zaskakujący sposób stylizowania łuków brwiowych, który zdobywa coraz większą popularność w sieci. Dziewczyny wciąż nie mają dosyć eksperymentów i próbują w każdy możliwy sposób podkreślać swoją oryginalność. Ta tendencja zrobił ogromną furorę wśród blogerek urodowych.

Dziewczyny prześcigają się w tworzeniu odważnych pomysłów za pomocą makijażu. Brwi w stylu fishtails brows mają przypominać... rybie ogony.

Zobacz także: Wizażystka w ostrych słowach krytykuje makijaż Polek. Drażni ją zwłaszcza jedna rzecz. "Psuje nasz wizerunek za granicą"

Rybie brwi - jak to zrobić?

Aby stworzyć taki efekt, wcale nie trzeba golić włosków. Wystarczy na długości 3/4 łuku nałożyć odrobinę mocno kryjącego korektora, a następnie domalować drugi ogonek zakręcający lekko ku górze. Możesz to zrobić za pomocą eyelinera i cieni do powiek. Efekt jest niepowtarzalny, jednak z pewnością nie wszystkim przypadnie do gustu.

Jak widać, niektóre dziewczyny stylizują  w ten sposób tylko jedną brew, inne zaś stawiają na symetrię. Która opcja bardziej wam się podoba?

Zobacz także: Dzięki tym sposobom, nasze brwi zawsze będą wyglądać fantastycznie

Zagłosuj

Podoba ci się ten trend?

Liczba głosów: