Zamknij

Biały podkład to hit Instagrama. Rewelacyjnie kryje i jest trwały

29.12.2020 12:37
Blondynka stoi w łazience przed lustrem w białej koszulce i maluje się białym podkładem
fot. Shutterstock

Biały podkład to nowinka kosmetyczna, która stała się niezwykle popularna na Instagramie. Co to takiego, kto powinien po niego sięgnąć i ile kosztuje?

Dobry podkład to kosmetyk na wagę złota. Zazwyczaj tego typu produkty mają cieliste barwy w różnych odcieniach, dzięki czemu każda z nas może dobrać produkt idealnie pasujący do jej cery. Na rynku niedawno pojawiła się jednak zupełna nowość, jaką jest biały podkład. Podczas gdy większość z nas podchodzi z rezerwą do tego kosmetyku, na Instagramie zaczyna on osiągać wyżyny popularności. Zwłaszcza jeden z nich. Podpowiadamy, czym jest biały podkład, dla kogo jest przeznaczony i ile kosztuje. 

Zobacz także: Jak dobrać podkład przez internet? Te wskazówki mogą ci pomóc

Biały podkład - co to i jak działa?

Biały podkład to kosmetyk, który kobiety odkryły całkiem niedawno. Profesjonalni kosmetolodzy jednak od lat go używają. To jeden z podstawowych elementów ich wyposażenia. Wszystko dlatego, że właśnie dzięki temu kosmetykowi są w stanie rozjaśnić każdy, nawet najciemniejszy podkład. Tym samym łatwiej im dobrać odcień idealny dla swoich klientek.

Biały podkład służy do rozjaśniania kosmetyków, ale też idealnie sprawdzi się do bardzo jasnych karnacji. Łatwo się rozprowadza i dopasowuje do skóry tak, że po nałożeniu staje się niewidoczny. Spełnia jednak swoje podstawowe funkcje - z tą kryjącą i matującą na czele. 

Biały podkład - dla kogo?

Biały podkład przeznaczony jest przede wszystkim dla kobiet o jasnej karnacji. Im ciemniejsza skóra, tym bardziej kosmetyk będzie się odróżniał.

Jeżeli jednak masz opaloną cerę i koniecznie chcesz go wypróbować, możesz zastosować trik kosmetologów i wymieszać go z ciemniejszym podkładem. Pamiętaj, żeby postawić jednak na produkt dobrej jakości, inaczej może zacząć się rozwarstwiać.

Zobacz także: Podkład do cery suchej - który produkt zapewni ci najlepszy efekt? 

Cena za kosmetyki tego typu, które warto wziąć pod uwagę, waha się w granicach 40-200 zł. Możecie wypróbować np. podkład marki Makeup Revolution za 44,90 zł. Hailey Beauty Rebelle, który podbija Instagrama, kosztuje natomiast około 183 zł. 

Biały podkład Hailey Beauty Rebelle to hit Instagrama

Instagramerki oszalały na punkcie podkładu Hailey Beauty Rebelle. Jest to dobry kosmetyk, choć wygląda nietypowo.

Ten podkład doskonale kryje i jest trwały. Potrafi wytrwać na skórze nawet 24 godziny. Najbardziej interesujący w nim jest jednak jego kolor - to jeden z białych podkładów, na których punkcie oszalały kobiety na całym świecie.

Zobacz także: Wiesz, że krem BB możesz zrobić sama w domu? To banalnie proste

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia.