Zamknij

Sekret idealnej fryzury księżnej Kate. Dzięki temu jej włosy zawsze dobrze wyglądają

27.01.2022 08:56

Księżna Kate z reguły zachwyca swoimi fryzurami. Wiemy, jaki jest sekret jej idealnego koczka. Okazuje się, że to zasługa jednej rzeczy.

Sekret fryzury księżnej Kate - ta jedna rzecz sprawia, że zawsze jest idealna
fot. Rex Features/East News

Księżna Kate na co dzień pozwala sobie na luźno puszczone włosy, zazwyczaj podkręcone na końcach. Podczas oficjalnych okazji często możemy ją jednak zobaczyć w upiętych fryzurach. Różnego rodzaju koki to znak rozpoznawczy księżnej Kate. Nic więc dziwnego, że tego typu uczesania muszą prezentować się perfekcyjnie. Wiemy, co sprawia, że fryzura Kate zawsze wygląda nienagannie.

Zobacz także: Jak wygląda naturalny kolor włosów księżnej Kate? Takiej jej nie pamiętacie

Sekret fryzury księżnej Kate - ta jedna rzecz sprawia, że zawsze jest idealna

Styl księżnej Kate mocno zmienił się w ubiegłych latach. Żona Williama nosi bardziej casualowe stylizacje, a włosy z reguły pozostawia rozpuszczone. Nie zawsze może sobie jednak na to pozwolić.

Podczas oficjalnych sytuacji często decyduje się na klasyczne sukienki i płaszcze, a do tego dobiera... mocno ściśniętego koka. To znak rozpoznawczy księżnej Kate. Co takiego robi, żeby jej fryzura prezentowała się nienagannie?

Okazuje się, że na włosach Kate wówczas ukrywa się... siateczka. To właśnie ona podtrzymuje pasma księżnej, żeby nie wychodziły z perfekcyjnie ułożonej fryzury. Tego typu dodatek jest niewidoczny z daleka, ale niezwykle praktyczny. Warto zatem go używać - zwłaszcza gdy musimy udać się np. na wystawną kolację lub wesele.

Zobacz także: Księżna Kate nie stosuje botoksu. Jej gładka cera to zasługa tego kosmetyku

Loki księżnej Kate - jak je układa? 

Również loki księżnej Kate są banalnie proste w przygotowaniu. Okazuje się, że wystarczy użyć do tego lokówki lub prostownicy i będziemy mogły cieszyć się zjawiskowymi falami.

Żeby utrwalić taką fryzurę, należy spryskać ją obficie lakierem do włosów. Warto użyć odrobiny kosmetyku już przed zakręceniem - wówczas łatwiej będzie nam uzyskać sprężyste loki. 

Zobacz także: Księżna Kate oddała hołd księżnej Dianie. Zrobiła to swoim świątecznym sweterkiem

loader
Mezalianse w rodzinie królewskiej. Oni zakochali się w zwykłych osobach
9 Zobacz galerię
fot. Alberto Pezzali/Press Association/East News

Źródło: viva.pl