Zamknij

Ta odżywka zregeneruje zniszczone włosy. Kosztuje mniej niż 10 zł

18.10.2021 14:41
regeneracja wlosow
fot. Shutterstock

Każdy, komu zależy na pięknych i odżywionych włosach, powinien stosować odpowiednie kosmetyki do ich pielęgnacji. Okazuje się, że jeden z lepszych produktów, które znajdziemy na rynku, kosztuje mniej niż 10 zł i dostępny jest w większości drogerii.

Jeśli chcemy, by nasze włosy były zdrowe, prócz odpowiedniej diety powinniśmy pamiętać o skutecznej pielęgnacji. W sklepach znajdziecie wiele produktów, które mają na celu nawilżenie oraz regenerację pasm. Dowiedzcie się, na jaki produkt postawić, aby jak najlepiej zadbać o kosmyki.

Odżywka do włosów Voeding bez spłukiwania za 9,14 zł

Pielęgnacja włosów to nie tylko ich dokładne umycie, ale również wykonanie peelingu skóry głowy, a także nałożenie masek czy odżywek dostosowanych do ich rodzaju. Przy odpowiedniej rutynie pielęgnacyjnej kosmyki zachowają blask oraz odpowiednie nawilżenie. Odżywka Voeding kosztuje mniej niż 10 zł i dzięki zawartym w niej składnikom szczególnie polecana jest do zniszczonych, łamiących się włosów.

Kosmetyk świetnie sprawdzi się wśród osób, które lubią stawiać na szybką i skuteczną regenerację. Według opisu producenta odżywka bez spłukiwania to idealna opcja dla tych, którym zależy na czasie oraz pieniądzach. Ten produkt powinno się stosować kilka razy w tygodniu, dzięki temu osiągniemy najlepszy rezultat.

Nakładanie odżywki na pasma jest dziecinnie proste - wystarczy zaaplikować produkt na świeżo umyte, wilgotne włosy, a następnie przejść do dalszej stylizacji.

Screenshot 2021-10-18 at 11-08-16 Tenex Hegron - Odżywka do włosów bez spłukiwania Makeup pl
fot. makeup.pl

Jak często nakładać odżywki na włosy? Podpowiadamy

Na włosy zniszczone oraz przesuszone powinno się stosować odżywkę po każdym umyciu. Z kolei panie, których kosmyki nie są aż tak bardzo wymagające, mogą ograniczyć stosowanie tego produktu do jednego razu w tygodniu.

Zobacz także: Włosy wygladające jak tafla wody to największy hit 2021 roku. Sprawdź, jak stworzyć taką fryzurę