Zamknij
Nieudane fryzury gwiazd. Pamiętacie te uczesania? [ZDJĘCIA]
  • Kelly Osbourne Kelly Osbourne
  • Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska
  • Jennifer Lopez Jennifer Lopez
  • 10 Zobacz
fot. TRICOLORS/East News

O fryzury gwiazd z reguły dba sztab stylistów. Nie wszystkie uczesania znanych kobiet należą jednak do udanych. Te po latach mogą je zawstydzać.

Trendy fryzjerskie zmieniają się z biegiem czasu. Podobnie jak w przypadku mody, te uczesania, które były na topie jeszcze 10 lat temu, dziś mogą być uznawane za "obciachowe" i odwrotnie. Wielu z nas, patrząc na swoje zdjęcia z przeszłości, zaczyna żałować, że czesało się tak, a nie inaczej. Podobnie jest ze znanymi kobietami. Niektóre gwiazdy dawniej miały naprawdę oryginalne fryzury. Dziś możemy uznać, że nie należały one do udanych i zapewne same bohaterki naszej galerii nie wspominają ich z uśmiechem na ustach.

Nieudane fryzury gwiazd. Pamiętacie te uczesania? [ZDJĘCIA]

Gwiazdy, które znalazły się w naszej galerii, to popularne aktorki i wokalistki. Niemal każda z nich z reguły wie, co zrobić, żeby wyglądać dobrze. Na liście znalazła się bowiem m.in. Małgorzata Kożuchowska, która jest jedną z najlepiej ubranych kobiet w Polsce. Również jej fryzury z reguły prezentują się nienagannie. W tym przypadku postawiła jednak na tak dużą oryginalność, że nie wszyscy uznali jej uczesanie za udane.

Podobnie jest w przypadku Agnieszki Woźniak-Starak, Kasi Zielińskiej czy Joanny Koroniewskiej. Te gwiazdy z reguły prezentują się bardzo dobrze. Same od czasu do czasu publikują swoje zdjęcia sprzed lat, śmiejąc się z ówczesnej mody - również fryzjerskiej. Niektóre ich uczesania z dawnych czasów są naprawdę pamiętne.

W galerii znajdziecie fryzury polskich i zagranicznych gwiazd. Zobaczcie, kto znalazł się na liście. 

Zobacz także: Modne fryzury damskie na 2021 rok. TOP 10 inspiracji dla każdej długości włosów

loader