Aneta Zając zmieniła fryzurę. Aktorka ścięła włosy, a jej nowe uczesanie to hit

27.01.2023 08:51

Aneta Zając zaskoczyła fanów i opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze. Po dłuższych włosach aktorki nie ma już śladu. Gwiazda zdecydowała się na ostre cięcie. Sprawdźcie, jak wygląda w takiej odsłonie.

Aneta Zając
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Nowy rok to czas zmian. Wiele osób w tym okresie decyduje się na odświeżenie wizerunku. Kilka dni temu pisaliśmy, że Hailey Bieber pokazała się w nowej fryzurze. Jej długie włosy zastąpił klasyczny bob. Teraz z kolei metamorfozę przeszła Aneta Zając. Aktorka postawiła na ostre cięcie, a jej nowe uczesanie to hit. Internauci nie szczędzą gwieździe komplementów. 

Aneta Zając ścięła włosy, a jej nowa fryzura to hit

Aneta Zając swoją przygodę z telewizją zaczęła w 2000 roku od serialu "Na dobre i na złe". Cztery lata później znalazła się w obsadzie "Pierwszej miłości", gdzie gra do dzisiaj. To właśnie rola Marysi, a później Dominiki przyniosła jej największą rozpoznawalność. Gwiazda cieszy się też ogromną popularnością w sieci. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 260 tys. osób. Aneta Zając na profilu pokazuje głównie kulisy swojej pracy, a także dzieli się ważniejszymi momentami z życia codziennego. 

Ostatni post aktorki na Instagramie wywołał niemałe poruszenie. Gwiazda pokazała zdjęcie z planu "Pierwszej miłości". Uwagę fanów zwróciła nowa fryzura Anety Zając. Po dłuższych włosach aktorki nie ma już śladu. Artystka postanowiła mocno skrócić swoje blond kosmyki. Jej nowe uczesanie to hit.

Zobacz także: Ekspertka ostrzega przed takim suszeniem włosów. To może im szkodzić

Internauci są zachwyceni: "Maturzystka gotowa na studniówkę"

Post gwiazdy spotkał się z żywą reakcją internautów. Pod nowym zdjęciem Anety Zając pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani nie szczędzą jej komplementów. Wiele osób napisało, że aktorka w krótkich włosach wygląda rewelacyjnie i bardzo młodo.

Pasuje pani ta fryzura.
 
Ładniej w krótkich!
 
Maturzystka gotowa na studniówkę - czytamy komentarze pod postem.

Aneta Zając zdecydowała się na klasycznego boba. To ponadczasowa fryzura, która od lat nie wychodzi z mody. Polega na skróceniu włosów jednolicie najczęściej do wysokości brody. Takie uczesanie pasuje do każdego kształtu twarzy. Do tego nie wymaga specjalnego modelowania.

Zobacz także: Chodzisz spać z mokrymi włosami? Lepiej tego nie rób

loader

RadioZET.pl