Zamknij

Szwedzki blond to jedyny jasny kolor włosów, który będzie hitem 2022 roku. Jak wygląda?

19.01.2022 14:46

Szwedzki blond to jedyny odcień tego jasnego koloru, który będzie hitem 2022 roku. Na szczęście pasuje niemal każdej kobiecie. Zobacz, jak wygląda.

Szwedzki blond to hit 2022 roku. Pasuje niemal każdej kobiecie
fot. Shutterstock

Po kilku sezonach, gdy królowały głównie różne odcienie blondów, trend się odwraca. W 2022 roku będziemy stawiać przede wszystkim na przyciemnianie kosmyków. Hitem będzie m.in. odcień expensive brunette. Panie, które uwielbiają jasne pasma, też jednak mają opcję dla siebie. Modny będzie bowiem szwedzki blond. Na czym polega ten odcień? Sprawdźcie i zainspirujcie się taką koloryzacją włosów instagramerek.

Zobacz także: Chocolate mokka hair to najmodniejsza koloryzacja sezonu. Zobacz, jak wygląda

Modne fryzury 2022: szwedzki blond to jedyny jasny kolor włosów, który będzie hitem roku

W minionych miesiącach hitem były jasne odcienie włosów. Od lat królowały m.in. platynowy blond, a także odcienie typu honey blonde.

Jeżeli w 2022 roku chcesz zdecydować się na blond włosy, koniecznie połącz obie te barwy. Szwedzki blond to bowiem idealna symbioza pomiędzy chłodnym i ciepłym odcieniem tego popularnego koloru. 

Wystarczy pomalować pasma na chłodny odcień, a następnie zrobić ciepłe refleksy lub odwrotnie. Tego typu koloryzację wykonuje się metodą baleyage.

Zobacz, jak w szwedzkim blondzie wyglądają instagramerki. 

Zobacz także: Naturalne farby do włosów z kuchennych produktów. Dzięki nim uzyskasz każdy odcień

Modne kolory włosów 2022

W tym roku znajdzie się koloryzacja dla każdego. Poza szwedzkim blondem i odcieniem expensive brunette modne będą także rudości. Miedziane włosy staną się prawdziwym hitem w salonach fryzjerskich.

2022 rok jest też idealny dla pań, które nie boją się odważnych koloryzacji. Warto postawić m.in. na kolor roku według Pantone - "Very Peri". Modne są również pink hair, które uwielbiają gwiazdy. 

Zobacz także: Purple hair to modna koloryzacja, która podbija Instagram

loader
Te gwiazdy mają siwe włosy. Takie fryzury dodają im uroku [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News