Zamknij

Katarzyna Sokołowska zmieniła fryzurę. Jej nowe uczesanie to największy hit tego roku

25.11.2021 08:56

24 listopada odbył się finał programu "Top Model". Jedna z jurorek, Katarzyna Sokołowska, zaskoczyła odmienioną, ale bardzo modną w tym roku fryzurą. 

Katarzyna Sokołowska podczas finału "Top Model" zaskoczyła fryzurą. To hit 2021 roku
fot. VIPHOTO/East News

Za nami finał kolejnej edycji programu "Top Model". Tego wieczoru mogliśmy dowiedzieć się, kto dołączył do grona szczęśliwców i został najlepszym modelem spośród wszystkich uczestników. Oczy widzów zwrócone były jednak w kierunku jednej z jurorek show i tym razem nie była to Joanna Krupa. Okazuje się, że znana reżyserka pokazów mody, Katarzyna Sokołowska, która od lat ocenia zmagania uczestników programu, postanowiła zmienić swoje uczesanie. Tym samym postawiła na jedną z najmodniejszych fryzur 2021 roku. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Zobacz także: Zofia Zborowska zmieniła kolor włosów. Postawiła na bardzo modny odcień

Modne fryzury 2021: Katarzyna Sokołowska zaskoczyła zmienioną fryzurą

Kasia Sokołowska przyzwyczaiła nas do swojego nieco zadziornego wizerunku, którego dodawała jej dotychczasowa fryzura. Choreografka do tej pory była bowiem wierna uczesaniu w stylu pixie. Teraz zdecydowała się na zupełnie nową, bardziej romantyczną stylizację włosów. 

Fryzura, na którą postawiła Sokołowska, to hit 2021 roku. Jest to bowiem klasyczny bob z grzywką. Możemy zatem powiedzieć, że niemal każdy element jej uczesania jest niezwykle modny - począwszy od samej fryzury, czyli boba do ramion, a skończywszy na prostej grzywce i wycieniowanych kosmykach z przodu.

Kasia Sokołowska rozjaśniła też nieco włosy. Choć sama grzywka jurorki "Top Model" pozostała ciemna, reszta jej pasm ma odcień blondu. Ta fryzura znacznie odmłodziła Kasię i dodała jej uroku. 

Sami zobaczcie, jak Sokołowska prezentuje się w nowej fryzurze.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak w modnym uczesaniu. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

Katarzyna Sokołowska w bobie z grzywką
fot.

ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Modne fryzury damskie 2021

W tym roku w trendach fryzjerskich możemy zaobserwować powrót do lat 90. Nic więc dziwnego, że wszelkiego rodzaju boby są znów na topie. Królują przede wszystkim brit bob, soft bob i modern inverted bob.

Nie możemy jednak zapomnieć także o grzywkach. Im bardziej wycieniowane są nasze włosy, tym lepiej. Absolutnym hitem tego roku są m.in. blunt curtain, wispy bangs oraz heavy bangs

Zobacz także: Aleksandra Szwed zmieniła fryzurę. Jej warkoczyki to przeszłość, a nowe uczesanie jest hitem

loader
Te gwiazdy mają siwe włosy. Takie fryzury dodają im uroku [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News