Zamknij

Ta maska uratuje nawet bardzo zniszczone włosy. Kupisz ją za mniej niż 10 zł

12.10.2021 15:37
pielęgnacja wlosow
fot. Shutterstock

Zniszczone i wypadające włosy to problem wielu osób. Okazuje się, że na rynku dostępny jest produkt, który może pomóc zregenerować pasma. Na dodatek kosztuje grosze. Sprawdźcie, o jakim kosmetyku mowa.

Piękne i mocne włosy może mieć każdy. Warto jednak pamiętać o odpowiedniej i regularnej pielęgnacji. Wystarczy włączyć do niej tanią maskę, którą znajdziecie w niemal każdej drogerii. Mowa o produkcie marki Ziaja, który w ostatnim czasie stał się prawdziwym hitem.

Maska odbudowująca do włosów marki Ziaja za mniej niż 10 zł

Jeśli nasze włosy są zniszczone zabiegami fryzjerskimi i wypadają, warto wypróbować maskę odbudowującą marki Ziaja. Produkt z serii kuracji ceramidowej zawiera skoncentrowaną formułę substancji czynnych, która odbudowuje naturalną warstwę ochronną i poprawia funkcję barierową. Dodatkowo maska stosowana regularnie zapobiega odwodnieniu oraz wysuszeniu skóry głowy.

W drogeriach internetowych kosmetyk kosztuje mniej niż 10 zł. Cena produktu jest na tyle niska, że każdy będzie mógł sobie pozwolić na jego kupno.

Screenshot 2021-10-12 at 13-18-12 png_ceramidy_skoncentrowana-maska_5 png (obraz PNG, 800×1155 pikseli) — Skala (80%)
fot.

ziaja.pl

Jak prawidłowo stosować maskę odbudowującą do włosów?

Przed nałożeniem maski należy dokładnie umyć włosy szamponem. Dzięki temu oczyścimy pasma, a także rozchylimy łuski, aby maska mogła się dobrze wchłonąć. Po przygotowaniu włosów możemy nakładać maskę na kosmyki, należy jednak pamiętać, by nie aplikować produktu na skórę głowy.

Kiedy maska została dokładnie rozprowadzona, warto założyć na włosy czepek. Wielu producentów zaleca, by produkt został na nich przez około 30 minut. Po tym czasie maskę należy spłukać chłodną wodą. Pierwsze efekty będą widoczne już po kilku zastosowaniach. Taki zabieg najlepiej wykonywać 2 razy w tygodniu.

Zobacz także: Edyta Bartosiewicz przeszła zupełną metamorfozę. Teraz ma nową, bardzo modną fryzurę