Zamknij

Fryzura Magdy Mołek hitem na Instagramie. Fani: "Jakie długie włosy"

21.11.2022 10:11

Magda Mołek często zachwyca fanów nie tylko tym, co robi, ale również swoim wyglądem. Ostatnio pokazała się na Instagramie w wyjątkowej fryzurze. Wiele osób zwróciło uwagę na to, że włosy dziennikarki są dłuższe.

Magda Mołek
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Wizerunki znanych osób często wzbudzają zainteresowanie w mediach społecznościowych. Uwagę obserwujących zwracają nie tylko wielkie metamorfozy, lecz również drobne zmiany we fryzurze czy makijażu. Jakiś czas temu lawinę komentarzy wywołało jedno ze zdjęć Magdy Mołek. Czym zaskoczyła nas dziennikarka?

Zobacz także: Ta kobieta osiwiała w wieku 16 lat. W szkole była prześladowana, a teraz z dumą prezentuje swoje włosy

Magda Mołek zachwyciła modną fryzurą

Magda Mołek to znana dziennikarka, która popularność zdobyła m.in. dzięki pracy w telewizji. Dziś z powodzeniem prowadzi swój kanał w serwisie YouTube i promuje własne działania na Instagramie. Fani przyglądają się nie tylko jej zawodowym poczynaniom, lecz zwracają uwagę również na wygląd kobiety.

Okazuje się, że przyciąga ona uwagę m.in. modnymi stylizacjami i promienną cerą - nic więc dziwnego, że jakiś czas temu wiele osób zachwyciło się fryzurą Magdy. Na jednym z instagramowych zdjęć widać, że postawiła ona na świeży słoneczny blond i modne cięcie.

Jak przyznała dziennikarka: "Za oknem deszcz, we włosach słońce". Pochwaliła się, wizytą u fryzjera, a jej obserwatorzy szybko zaczęli komentować przemianę.

Fryzura Magdy Mołek wywołała lawinę komentarzy

Pod wspomnianym zdjęciem Magdy Mołek wiele osób nie kryło zachwytu jej nową fryzurą. Zwracano uwagę m.in. na długość włosów oraz na to, że kobieta wygląda coraz młodziej.

Pięknie w dłuższych włosach.
 
Jakie długie włosy!
 
Zaskakujesz stylizacją i fryzurą.
 
Z panią jest jak z winem - im starsza, tym lepsza.

Dziennikarka zebrała pod swoim postem ponad pięć tysięcy polubień i prawie sto komentarzy. To jeden z wielu dowodów na to, że od lat niezmiennie jest ona autorytetem dla wielu osób w Polsce.

loader
Oscary 2021: modne makijaże i fryzury gwiazd
10 Zobacz galerię
fot. Chris Pizzello/Pool/Shutterstock/Rex Features/East News