Kobiety pokochały tę grzywkę. Czym jest side-swept bangs?

02.01.2023 13:50

Ta klasyczna grzywka doskonale podkreśla rysy twarzy i odejmuje lat. Komu pasuje side-swept bangs?

Grzywka
fot. Shutterstock

Nowy rok warto przywitać w odmienionej fryzurze. Jeżeli obawiasz się drastycznych zmian, postaw na niewielką metamorfozę. Zacznij od podcięcia grzywki, a twoje uczesanie nabierze nowego charakteru. W tym sezonie znów do łask powraca side-swept bangs. Taka klasyczna grzywka pasuje zarówno do włosów długich, do ramion, jak i krótszych. To dobry sposób na szybkie odświeżenie wizerunku.

Ta grzywka nie wychodzi z mody. Czym jest side-swept bangs?

Side-swept bangs oznacza nieco dłuższą grzywkę zaczesywaną na bok. To fryzura niezwykle popularna wśród gwiazd. Na czerwonym dywanie zachwycały w niej m.in. Reese Witherspoon czy Cameron Diaz. Takie cięcie pasuje jednak nie tylko na wielkie wyjścia, ale i mniej formalne okazje.

Jeżeli w tym roku chcesz nieco odświeżyć swój wizerunek postaw na tę grzywkę. Dobrze wygląda zarówno z rozpuszczonymi włosami, jak i w połączeniu z nonszalanckim kokiem czy kucykiem. To cięcie doskonale podkreśla rysy twarzy i optycznie ją wysmukla. Wiele wariacji tej grzywki można znaleźć w social mediach. Poniżej znajdziecie kilka inspiracji:

 
 

Zobacz także: Grzywka baby bangs wysmukli twoją twarz i cię odmłodzi. To stylowe cięcie jest hitem na Instagramie 

Jak stylizować side-swept bangs?

Side-swept bangs to grzywka, która pasuje do każdego kształtu twarzy. W dodatku po przebudzeniu nie musisz martwić się o jej wygląd. Nie wymaga ona bowiem jakiejś specjalnej stylizacji. Do jej ułożenia wystarczą lakier oraz szczotka, aby zawsze wyglądać w niej perfekcyjnie. Opadające kosmyki możesz też lekko pofalować np. przy pomocy wałków lub prostownicy do włosów.

Zobacz także:Wispy bangs to grzywka, która pasuje każdej z nas i nie wymaga codziennej stylizacji. Zainspiruj się

loader