Zamknij

Bob z grzywką ma wiele różnych odmian. Sprawdź, w której wersji będziesz wyglądać najlepiej!

07.09.2020 15:35
bob z grzywką
fot. Shutterstock

Bob z grzywką to bardzo ładna i ponadczasowa fryzura. Sprawdźcie, jakie są jej różne wersje i zainspirujcie się tym modnym cięciem.

Bob z grzywką to zdecydowanie piękna i modna fryzura, która jest hitem od kilku sezonów. Takie cięcie to prawdziwy hit, na który decyduje się wiele gwiazd.

Z pewnością w pierwszej chwili bob z grzywką kojarzony jest głównie z paryżankami. To właśnie one spopularyzowały ten trend. Sprawdźcie, jakie są inne odmiany tej modnej fryzury!

Bob z grzywką to najmodniejsza fryzura

Bob z grzywką to ponadczasowe uczesanie, które odejmuje lat i pasuje do zdecydowanej większości kształtów twarzy. Sprawdźcie, jak wykonać tę modną fryzurę.

Twarz pociągła - osoby o takim kształcie twarzy powinny zdecydować na prostą grzywką i bardzo klasycznego boba.Twarz okrągła - bob z prostym przedziałkiem sprawdzi się tu najlepiej.

Osoby, które mają cienkie włosy powinny postawić na tego typu fryzurę. Bob jest idealnym uczesaniem, jeśli jednak macie grube włosy powinniście zrezygnować z tego cięcia. Przy takiej fryzurze włosy powinny lśnić i być bardzo zadbane. To dość odważne cięcie, które będzie prezentować się modnie i ponadczasowo.

Fryzurę bob z grzywką pokochały gwiazdy na całym świecie. Od kilku sezonów nosi ją Keira Knightley czy Emma Stone.

Bob z grzywką - jak ułożyć fryzurę?

Ułożenie włosów jest zależne od tego, jak nasze włosy zostały obcięte, a także czy są one gęste czy wręcz przeciwnie. Bob z grzywką to jednak bardzo łatwa w ułożeniu fryzura, z którą poradzą sobie nawet najmniej wprawione osoby. Boba z grzywką można ułożyć przy użyciu prostownicy lub szczotki.

Prostownicę należy nagrzać do odpowiedniej temperatury, a następnie przy użyciu grzebienia wyprostować włosy. Dla utrwalenia efektu całość można pokryć lakierem.

Jeśli wolicie układać włosy przy pomocy szczotki warto zaopatrzyć się również w suszarkę i podkręcać włosy pod spód, dzięki temu modna fryzura będzie przypominać te z lat 30.

Osuszone włosy można pokryć pianką do układania włosów i mocno ugnieść w dłoniach. Następnie bierzemy suszarkę i delikatnie dosuszamy włosy chłodnym powietrzem.

Bob z grzywką - inspiracje

Jak pielęgnujesz włosy?

Zobacz także: "Modern shag" to najmodniejsza to fryzura tej jesieni. Dodaje włosom objętości i odmładza!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?