Stosuje durszlak do stylizacji włosów. Internauci są w szoku

20.02.2023 14:23

Tiktokerka pokazała, jak szybko uzyskać fale na głowie bez konieczności sięgania po lokówkę do włosów. Jej nagranie wzbudziło wiele kontrowersji.

Włosy
fot. TikTok.com

TikTok jest pełen różnych porad urodowych. Triki niektórych użytkowników tej platformy wzbudzają duże zdziwienie wśród internautów. Nie inaczej jest w przypadku tego nagrania jednej z tiktokerek, znanej w sieci jako "jessicaeid._". Kobieta pokazała, jak stylizuje swoje włosy w niekonwencjonalny sposób. Stosuje bowiem do tego naczynie, które znajdziemy w swojej kuchni…

Zaskakujący trend

Jeżeli do tej pory stosowałeś durszlak głównie do odcedzania makaronu, to ten film jednej z tiktokerek z pewnością będzie dla ciebie sporym szokiem. Kobieta słynie ze swoich pięknych, bujnych loków. Na jednym z opublikowanych przez siebie filmów pokazała, jak dba o wygląd swoich pasm właśnie przy pomocy tego naczynia.

Jedną połowę włosów postanowiła wystylizować z zastosowaniem durszlaka, a drugą - w standardowy sposób za pomocą suszarki wyposażonej dodatkowo w dyfuzor. Na koniec nagrania pokazała różnicę w wyglądzie włosów po zastosowaniu tych dwóch metod:

Zobacz także: Shadow roots to hit w koloryzacji włosów. Na czym polega? 

Lawina komentarzy

Nagranie tiktokerki spotkało się z wieloma reakcjami internautów. Wiele osób podeszło do tego pomysłu sceptycznie. Niektórzy zaczęli ostrzegać użytkowniczkę platformy, że chociaż efekt wizualny jest dobry, to stosowanie metalowego sitka nie jest bezpieczne i może mieć bardzo negatywny wpływ na włosy:

Bądź bardzo ostrożny, używając do tego metalowych sit. Ten metal może się rozgrzać i uszkodzić włosy!
 
Nie używaj sitka. Suszarka sprawia, że jest 10 razy gorętsze, a przy mokrych włosach może naprawdę je uszkodzić.
 

Zobacz także: Ekspertka ostrzega przed takim suszeniem włosów. To może im szkodzić

loader