Anna Wendzikowska w nowej fryzurze. Wybrała modne cięcie

07.03.2023 09:54

Popularna dziennikarka zdecydowała się na zmianę fryzury. "Nowy fryz, nowe życie" - piszą internauci.

Anna Wendzikowska
fot. VIPHOTO/East News

Anna Wendzikowska w ostatnim czasie skupia się na podróżowaniu, co jak przyznawała już wielokrotnie, jest jej ogromną pasją. Relacje ze swoich wyjazdów chętnie zamieszcza w social mediach. Ostatnio przez chwilę przebywała w Londynie, po czym udała się na rajskie wakacje na Karaibach. Dziennikarka przyznała, że taki tryb życia niezwykle jej służy, o czym napisała w jednym z opublikowanych przez siebie postów:

(…) za dużo czasu zajęło mi dojście do tego, co tak naprawdę lubię, co sprawia mi przyjemność, co karmi moją duszę i sprawia, że rozkwitam... i teraz kiedy już to wiem, to zamierzam robić tego jak najwięcej i tyle! (...) Nareszcie żyję, jak chcę i jestem szczęśliwa! - podkreśliła.

Wśród wielu aktywności gwiazda znalazła chwilę na małą metamorfozę wyglądu i zaskoczyła internautów nowym wizerunkiem.

Nowa fryzura Anny Wendzikowskiej

Anna Wendzikowska cieszy się dużą popularnością na Instagramie, gdzie obserwuje ją niemal pół miliona osób. Przed nadejściem wiosennych dni postanowiła nieco odświeżyć swój wizerunek i wybrać się do salonu fryzjerskiego. Efektami tej wizyty pochwaliła się w sieci.

Długie włosy widocznie znudziły się dziennikarce i za przykładem innych gwiazd postawiła na modne w tym sezonie krótkie cięcie. Przedłużony bob to gorący trend, na który decyduje się wiele kobiet. Taka fryzura odejmuje lat i sprawia, że włosy nabierają objętości i lekkości.

Zobacz także: Ekspertka ostrzega przed takim suszeniem włosów. To może im szkodzić

Komplementy od fanów

Metamorfoza dziennikarki spodobała się wielu osobom. Jej nagranie polubiła m.in. Patricia Kazadi i Joanna Moro. Niektórzy zastanawiali się, czy być może zmiana fryzury jest symbolicznym wyrazem nowego etapu w życiu dziennikarki, co postanowiła potwierdzić pod jednym z komentarzy. Pod filmem pojawiło się mnóstwo pochlebnych słów:

Bardzo dobra decyzja!!! Świetnie w tych włosach.
 
Ślicznie. To pani uśmiech i szczęście na twarzy dodają blasku każdej fryzurze.
 
Wow! Pięknie! O wiele lepiej niż w długich.
 

Zobacz także: Chodzisz spać z mokrymi włosami? Lepiej tego nie rób  

loader