Zamknij

Zofia Zborowska przeszła metamorfozę. Nie jest już blondynką

19.11.2020 08:55
Zofia Zborowska w blond włosach i dużej czarnej kurtce
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Zofia Zborowska od dłuższego czasu była wierna blond włosom. Teraz postanowiła przejść spektakularną metamorfozę i ma zupełnie nową fryzurę.

Zosia Zborowska od lat była wierna blond włosom. Już nawet nie potrafiliśmy sobie jej wyobrazić w innym kolorze na głowie, ale dziś możemy stwierdzić jedno - ładnemu we wszystkim ładnie. Aktorka zdecydowała się bowiem na prawdziwą metamorfozę. Tym samym radykalnie zmieniła kolor włosów, a jej kosmyki stały się kruczoczarne. Efektami swojej metamorfozy pochwaliła się w typowy dla siebie sposób, publikując zabawny filmik na Instagramie. Jej fani są zachwyceni, ale i tak najlepszy komentarz zamieścił... mąż Zosi!

Zobacz także: Gwiazda "Przyjaciółek" zmieniła kolor włosów. Fani zastanawiają się nad jego nazwą

Zofia Zborowska zmieniła fryzurę. Nie jest już blondynką

Zosia ma doskonały kontakt z fanami, którzy uwielbiają jej poczucie humoru. Nic więc dziwnego, że w zabawny sposób pokazała im swoją nową fryzurę.

Aktorka zaskoczyła wszystkich! Zdecydowała się bowiem na o wiele ciemniejszy kolor włosów, a w zasadzie można nawet powiedzieć, że zmieniła ich barwę o 180 stopni.

Zmiany, zmiany, zmiany. Po siedmiu latach rozjaśniania moje włosy w końcu muszą odpocząć. Call me wrona - napisała pod filmikiem.

Zosia rewelacyjnie wygląda w czarnych włosach! Tego zdania jest także jej mąż, Andrzej Wrona, który napisał najlepszy komentarz pod postem. 

Prawdziwa czarna wrona - napisał.

Również fani Zosi są zachwyceni jej metamorfozą, o czym poinformowali w komentarzach. 

Co za czad! 

 

Cudny ten ciemny kolor.

 

Zośka, petarda!

A jak wam podoba się Zosia Zborowska w czarnych włosach? 

Zobacz także: Modne fryzury zima 2020/2021. Przegląd najgorętszych trendów sezonu

Szukasz nowej fryzury? Zainspiruj się!