Zamknij

Wygodne i efektowne upięcia włosów. Te fryzury zrobisz w 5 minut!

05.05.2020
Aktualizacja: 17.09.2020 15:09
modne i szybkie fryzury
fot. Shutterstock

Dowiedz się, jakie są najmodniejsze i najłatwiejsze fryzury, które możesz przygotować samej w domu. Ich wykonanie jest banalnie proste, a efekt zaskoczy każdego.

Jeśli szukacie modnych i efektownych fryzur, koniecznie zapoznajcie się z naszymi propozycjami. Te piękne upięcia nie zajmą wam więcej niż 5 minut, a zrobią naprawdę duże wrażenie.

Niezależnie od tego, czy twoje włosy są półdługie, czy długie, koniecznie wypróbuj nasze pomysły i ciesz się szybko wykonanym upięciem.

Szybkie i modne fryzury, które zrobisz samodzielnie

Klasyczny kucyk

  • Klasyczny kucyk jest jednym z najczęstszych upięć włosów. Sprawdź się wtedy, kiedy nasze włosy nie są już pierwszej świeżości lub kiedy nie chcemy marnować czasu. Luźny kucyk to propozycja dla tych wszystkich z was, które chcą trochę urozmaicić klasyczny kucyk. Z kucyka wystarczy wyciągnąć kilka kosmyków wokół twarzy. Lekko układające pasma sprawią, że buzia optycznie się wydłuży.

Messy bun

  • Z pewnością każdy chociaż raz miał włosy upięte w messy bun. To wygodna fryzura, która sprawdzi się na różne okazje. Dodatkowo w niski koczek można wpiąć kilka eleganckich spinek, które nadadzą całości większej elegancji.

Zawinięty kucyk

  • Tego typu fryzura będzie świetnym zamiennikiem dla klasycznego kucyka, który niektórym może się znudzić. Tak przekładane włosy, jak w zawiniętym kucyku będą świetnie wyglądać na włosach kręconych. Do wykonania takiego upięcia potrzebujemy jedynie gumki do włosów. Kiedy już mamy kucyk, opuszczamy delikatnie gumkę i przekładamy włosy przez jej środek.

Warkocz klasyczny

  • Ta fryzura znana od lat. Warkocz można wykonać na wiele różnych sposobów. Można zapleść włosy z boku, z tyłu lub zapleciony warkocz podpiąć ozdobnymi spinkami. Tego typu fryzura sprawdzi się, kiedy nie mamy zbyt dużo czasu, a chcemy wyglądać elegancko.

Half messy bun

  • To nic innego jak messy bun, który został wykonany z połowy włosów. Half messy bun związujemy na czubku głowy, które swoim wyglądem przypomina małe gniazdko. Taka fryzura świetnie prezentuje się z grzywką na boki.

Lubisz takie fryzury?

Zobacz także: Jak zrobić detoks skóry głowy? Sprawdzone maski i sera

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?