Zamknij

Najmodniejsza fryzura tej wiosny? Undone bun!

01.04.2019 12:48
Kobieta z kokiem
fot. Shutterstock

Nie dość, że świetnie wygląda, jest jeszcze bardzo wygodny. Zobaczcie, jak wygląda undone bun!

Nadejście wiosny to dla wielu osób doskonały pretekst do metamorfozy. Jedni stawiają na bardziej diametralne zmiany - np. zmianę koloru włosów albo mocne cięcie. Inni podchodzą do sprawy subtelniej.

W tym roku doskonałą propozycją dla każdej kobiety, która chciałaby coś zmienić, jest nowe uczesanie! A dokładnie takie, które nazywamy undone bun. Jak wygląda?

Fryzury 2019: undone bun

W tym sezonie stawiamy na wygląd, ale też wygodę. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest dla nas undone bun! Niedbałego koka nosimy od zawsze, ale teraz upinamy go nieco niżej.

Zobacz także: Poszukujesz idealnej fryzury na wesele? Mamy dla ciebie najgorętsze trendy 2019 roku!

Wystarczy związać luźne pasma włosów w koka u dołu głowy, a następnie wyjąć kilka pasm przy twarzy, żeby niesfornie ją okalały. Do undone bun warto wykorzystać też wstążkę, którą owiniemy gumkę do włosów i koka. Można też zrobić go wykorzystując do wiązania jedynie chustkę.

Taka fryzura doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji. Prezentuje się naprawdę efektownie, a w dodatku zapobiega wpadaniu włosów do oczu. Jak wam się podoba?

Zagłosuj

Podoba ci się ta fryzura?

Liczba głosów:

Zastanawiałyście się kiedyś, jakie fryzury najbardziej podobają się mężczyznom? Zebraliśmy najbardziej seksowne damskie fryzury według panów!