Zamknij

Jak zrobić loki ołówkiem? Ten prosty trik z TikToka na kręcone włosy podbija sieć

02.06.2021 10:13
Trik z TikToka na piękne loki. Sprawdź, jak zakręcić włosy za pomocą ołówka i prostownicy
fot. SHUTTERSTOCK

Chcesz zakręcić włosy, a nie masz przy sobie lokówki? Nic nie szkodzi. W takiej sytuacji wypróbuj ten prosty trik z TikToka na piękne loki. Jedyne, czego będziesz potrzebowała, to prostownica i... ołówek.

Triki z TikToka cały czas cieszą się dużym zainteresowaniem. Zazwyczaj bardzo łatwo można je wykonać, a przy tym są tanie i nie pochłaniają dużo czasu. Poniżej znajdziesz trik na piękne loki. Sprawdź, jak zakręcić włosy za pomocą ołówka i prostownicy.

Jak zrobić loki ołówkiem? Ten prosty trik z TikToka podbija sieć

Chyba każda kobieta od czasu do czasu potrzebuje małej zmiany swojej fryzury. Te, które z natury mają kręcone włosy, często decydują się wtedy na ich wyprostowanie. I odwrotnie. Czasem kobiety z prostymi kosmykami, przez ważniejszym wyjściem, robią loki. Oczywiście najlepiej wykonać je przy użyciu lokówki. Nie zawsze jednak mamy ją w zanadrzu.

Wtedy z pomocą przychodzi nam genialny trik z TikToka na piękne loki. Do zakręcenia włosów potrzebna nam będzie jedynie prostownica oraz - co może wielu zaskoczyć - ołówek.

Trik z TikToka na piękne loki. Jak zakręcić włosy za pomocą ołówka i prostownicy?

Ten sposób z TikToka na loki jest niezwykle prosty. Na początku warto zaopatrzyć się w niezbędne do jego wykonania produkty. Potrzebna nam będzie prostownica oraz ołówek lub podobnej długości patyk (świetnie nada się też pałeczka do sushi). 

Poniżej zamieszczamy instrukcję na loki z TikToka krok po kroku.

  • Oddzielamy nieduże pasmo włosów i kręcimy je wokół ołówka.
  • Bierzemy prostownicę i przykładamy ją do zakręconych na patyk kosmyków.
  • Odczekujemy kilka sekund.

Gotowe!

Sprawdź najpiękniejsze fryzury na wesele.

RadioZET.pl