Zamknij

Chcesz uzyskać efekt gęstych włosów bez pomocy fryzjera? Wypróbuj nowy trik influencerek

24.11.2020 12:12
gęste włosy
fot. ---

Szukasz szybkiego sposobu na gęste włosy? Aby nadać fryzurze objętości, wystarczy skorzystać z ulubionego triku influencerek. Sprawdź szczegóły i wypróbuj tę metodę na sobie.

Gęste włosy to marzenie wielu z nas, ale niestety nie wszystkie kobiety natura wyposażyła w bujną czuprynę. W takich przypadkach mogą nam pomóc różnego rodzaju suplementy, witaminy i odpowiednia dieta. Jednak na efekty kuracji trzeba poczekać. Na szczęście jest jeszcze metoda dla niecierpliwych. Dzięki niej już po kilku sekundach osiągniesz efekt gęstych włosów.

Sposób na gęste włosy

Szukasz sposobu na nadanie fryzurze objętości bez konieczności używania pianki, lakieru i suszarki? Gwiazda TikToka, Alessa Miki, pokazała bardzo prosty i skuteczny trik na uzyskanie efektu gęstych włosów. Jest on prostszy niż myślisz!

Dziewczyna w swoim nagraniu na TikToku na środku głowy zrobiła zygzak zamiast klasycznego prostego przedziałka. I to wystarczyło, aby włosy zaczęły inaczej się układać. Ta drobna zmiana spowodowała, że wydaje się, jakby było ich znacznie więcej. Fryzura natychmiast nabrała wyrazu. Internautki zachwycają się tą metodą.

Jeżeli i ty narzekasz na oklapnięte włosy, wypróbuj trik Alessy Miki. Poniżej prezentujemy jej instruktaż.

Zobacz także: Panelowa koloryzacja to hit zimy 2020/2021. Ta fryzura podbija Instagrama

Szukasz nowej fryzury? Zainspiruj się!