Zamknij

Jaw-length bob to najmodniejsza fryzura tego sezonu! Zobacz, jak wygląda

03.08.2020 09:30

Oto najmodniejsza fryzura sezonu lato/jesień 2020! Postaw na francuski szyk i jaw-length bob. 

Rudowłosa dziewczyna z fryzurą jaw-length bob
fot. Shutterstock

Każdy sezon rządzi się swoimi prawami. Podczas, gdy w pełni lata stawiamy przede wszystkim na praktyczne fryzury, jesienią lubimy zaszaleć i postawić na radykalne zmiany. Taką zdecydowanie jest zmiana na fryzurę a'la bob. To drastyczne cięcie, które każdej kobiecie dodaje charakteru. Okazuje się, że w drugiej połowie lata i jesienią modny będzie przede wszystkim jeden rodzaj boba. Jaw-length bob to fryzura, na punkcie której gwiazdy już oszalały! Teraz kolej na nas.

Zobacz także: Light Ash Blonde będzie królował jesienią 2020! Zobacz, jak wygląda ta koloryzacja

Trendy lato/jesień 2020: jaw-length bob. Ta fryzura to hit sezonu! 

Ta fryzura zdobyła już serca kobiet, przede wszystkim gwiazd! Postawiły na nią, m.in. modelka Kaia Gerber oraz aktorka Lucy Boynton.

Jaw-length bob to cięcie, które polega na tym, że końcówki włosów mają znajdować się na linii żuchwy. Dzięki temu wyostrza rysy twarzy i dodaje pazura właścicielce takiej fryzury. 

Jaw-length bob rewelacyjnie prezentuje się z przedziałkiem na boku. Dzięki temu włosy mają większą objętość i wyglądają bardzo lekko. To cięcie kojarzy się z paryskim szykiem, a także trendami z lat 90.! 

Niezależnie od tego, na jaki odcień włosów postawisz, jaw-length bob będzie prezentował się rewelacyjnie! Zobaczcie sami różne opcje. 

Zobacz także: Grown-out shag to najmodniejsza fryzura tego sezonu. Gwiazdy ją uwielbiają!

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.