Zamknij

Angular bob to najmodniejsza fryzura na jesień 2020! Już kiedyś ją nosiłyśmy

18.08.2020 13:15
Młoda dziewczyna w jesiennym płaszczu z fryzurą angular bob
fot. Shutterstock

Angular bob to najmodniejsza fryzura na jesień 2020. To cięcie wraca do łask po latach!

Bob to fryzura, która od kilku sezonów nie wychodzi z mody, a znana była jeszcze naszym babciom. Wszystko dlatego, że ma wiele odmian, które można dopasować do różnych kształtów twarzy. Tej jesieni zdecydowanie do łask powraca angular bob, który możecie już kojarzyć sprzed lat, gdy cieszył się olbrzymią popularnością. Wszystko dlatego, że pasuje niemal każdej kobiecie! Jak dokładnie wygląda cięcie angular bob i kto powinien się na nie zdecydować? Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Jaw-length bob to najmodniejsza fryzura tego sezonu! Zobacz, jak wygląda

Trendy jesień 2020: angular bob to najmodniejsza fryzura sezonu!

Angular bob nie jest klasycznym, krótkim bobem. Wręcz przeciwnie, należy bardziej do tych przedłużanych.

Fryzura angular bob polega na tym, że z przodu mamy długie pasma, które następnie są cieniowane do tyłu tak, aby przy karku pozostały najkrótsze. Brzmi znajomo?

Dokładnie! Angular bob to fryzura, którą kobiety noszą od lat! Był modna już dekadę temu, a teraz wraca do łask w wielkim stylu.

Tej jesieni wszystkie będziemy stawiać właśnie na takie cięcie! Jest to bowiem fryzura, która pasuje niemal do każdej, nawet okrągłej buzi, ze względu na to, że kosmyki są dłuższe z przodu, co automatycznie wydłuża nam także twarz.

Zobaczcie sami, jak wygląda angular bob! 

Zobacz także: Bold fringes to najmodniejsza fryzura jesieni 2020! Zobacz, jak wygląda 

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.