Zamknij

"Shag cut" to najmodniejsza fryzura lata 2020. Noszą ją znane gwiazdy!

22.06.2020 09:55

Macie ochotę na zmianę wizerunku? Ta fryzura to idealny pomysł na lato!

Fryzury
fot. Shutterstock

Historia lubi zataczać koło, a trendy lubią powracać - zarówno w modzie, jak i we fryzurach. Od kilku sezonów zauważamy powrót elementów garderoby, które królowały w latach 90. - na ulicach pojawiają się dżinsy mom lub dzwony, krótkie topy, neonowe i plastikowe akcesoria.

To samo dzieje się w świecie fryzur. Latem 2020 notujemy bowiem powrót do cięcia, które było modne lata temu. Mowa o "shag cut", na punkcie którego szalały kobiety już w latach 70.!

Shag cut - najmodniejsza fryzura lata 2020

"Shag cut" to nie tylko trend, który latem 2020 jest niezwykle popularny. To także fryzura, która bardzo przypadła do gustu znanym gwiazdom. Od lat nosi ją bowiem sama Alexa Chung - brytyjska modelka dyktują trendy. To także cięcie, które kojarzy nam się z Charlotte Gainsbourg.

Już teraz pewnie łatwiej wam wyobrazić sobie "shag cut". Ta fryzura polega na obcięciu włosów do ramion, wycieniowaniu ich w taki sposób, aby utworzyło się na naszej głowie kilka warstw, a następnie połączeniu tego z grzywką w stylu "curtain bangs".

"Shag cut" pasuje każdemu, kto na co dzień prezentuje styl z rockowym zacięciem. Jest to nieuporządkowana fryzura, bardzo naturalna, której nie trzeba co rano układać. Im bardziej niesforna, tym lepiej.

Jak wam się podoba?

loader

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!