Zamknij

Hacked bob to najmodniejsza fryzura jesieni 2020. Zobaczcie, jak wygląda!

27.08.2020 13:20
Fryzura bob
fot. Shutterstock

Jest nonszalancka, wygodna i bardzo seksowna. Oto najmodniejsza fryzura jesieni 2020!

Masz ochotę na zmiany fryzury na jesień? Wiemy, które cięcie będzie w tym sezonie najmodniejsze! Okazuje się, że tym razem stawiamy na naturalność, zadziorność i nonszalancję.

Jesienią 2020 roku kobiety będą nosiły hacked bob! To fryzura dla prawdziwych fanek mody z rockowym zacięciem! Jak wygląda hacked bob i dlaczego warto się na niego skusić?

Trendy fryzury 2020: hacked bob

"Boba" nie trzeba nikomu przedstawiać. To cięcie włosów do ramion lub nieco poniżej linii uszu, które jest wygodne, seksowne i od wielu sezonów bardzo modne. Warto jednak pamiętać, że istnieje wiele wersji "boba" i nie trzeba od razu decydować się na jego klasyczną formę, jaką w teledysku do "Umbrella" prezentowała Rihanna.

Jesienią 2020 roku króluje hacked bob. To zdecydowanie dużo bardziej naturalna wersja klasycznego boba, która nie wymaga też aż tak dużo pracy.

Hacked bob to nic innego, jak nieco mniej regularna forma boba, wystrzępiona fryzura z nutą nonszalancji. Wygląda trochę tak, jakby włosy naturalnie nam się pofalowały, a ich kosmyki miały różną długość.

To buntownicza i swobodna fryzura, która sprawdzi się u osób o rockowym stylu. Ale świetnie też będzie kontrastowała z urodą i stylem kobiet, które stawiają na romantyczną elegancję.

Jak wam się podoba hacked bob? Zobaczcie, jak wygląda.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!