Zamknij

Curly bob - oto najmodniejsza fryzura nadchodzącego sezonu!

19.02.2020 13:57
Kobieta z modną fryzurą
fot. Shutterstock

Wygląda na to, że wiosna i lato 2020 roku upłyną nam pod znakiem fryzury "curly hair".

Zastanawialiście się, jaka fryzura będzie modna wiosną i latem 2020 roku? Wygląda na to, że tym razem postawimy na nieco krótsze cięcie i naturalność.

Otóż ciepłe miesiące 2020 roku zdominuje tylko jedno uczesanie. Jakie? Mowa o "curly bob" - fryzurze, którą pokochały także gwiazdy. Jak wygląda i komu pasuje?

Trendy fryzury 2020: curly bob

Fryzura "curly bob" podbiła już użytkowniczki Instagrama i fanki trendów modowych. Wystarczy wpisać hasztag #curlyhair w wyszukiwarkach mediów społecznościowych, aby przekonać się, jak wiele kobiet zdecydowało się na cięcie.

"Curly bob" to nic innego, jak wariacja na temat uwielbianego przez nas boba. Charakteryzuje się cięciem mniej więcej do wysokości brody, ale też mocnym skrętem włosów. "Curly bob" to fryzura, którą z pewnością pokochają posiadaczki kręconych włosów. Ale nie tylko!

"Curly bob" przede wszystkim bardzo odmładza i też nadaje włosom objętości. Dlatego właśnie świetnie sprawdzi się w przypadku kobiet, które mają cienkie włosy albo mało włosów. Aby wykonać taką fryzurę wystarczy zakręcić włosy (w przypadku naturalnie prostych włosów) lub wysuszyć je suszarką z dyfuzorem (w przypadku naturalnie kręcących się włosów).

Jak wam się podoba to uczesanie? Przekonuje was?

Masz długie włosy i nie masz pomysłu na to, jak je czesać? Oto najpiękniejsze fryzury dla długich włosów.