Zamknij

"Color no color" to hit nadchodzących miesięcy. Zobaczcie, jak wygląda taka koloryzacja

25.06.2020 15:17
Kobieta z naturalnym kolorem włosów
fot. Shutterstock

Ta nazwa brzmi tajemniczo, ale z pewnością przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie naturalność.

W ciągu ostatnich kilku lat zauważamy powrót do naturalności i minimalizmu. Stawiamy na klasyczne elementy naszej garderoby, z których da się ułożyć ponadczasowe i zawsze modne stroje.

Tak samo robimy z farbowaniem naszym włosów. Odchodzimy od mocnych zmian na rzecz delikatnych pasemek bądź odświeżenia koloru. Nic więc dziwnego, że naturalnym następstwem tego procesu jest nowy trend. Oto koloryzacja "color no color", która przypadnie do gustu osobom lubiącym naturalność.

Trendy fryzury 2020: color no color

W nadchodzących miesiącach królować będzie koloryzacja "color no color". Na czym ona polega? Takie farbowanie włosów polega wyłącznie na odświeżeniu czy lekkim podkreśleniu naszego własnego koloru włosów.

Przede wszystkim warto podkreślić, że przypadnie ona do gustu wszystkim tym, którzy nie chcą regularnie chodzić do fryzjera, aby pomalować odrosty. W przypadku takiego farbowania włosów nie będą one widoczne.

To także koloryzacja dla wszystkich, którzy chcą mieć zdrowe, zadbane i niezniszczone włosy. Odświeżanie własnego koloru nie niszczy go tak, jak np. rozjaśnianie włosów.

Co sądzicie o tym trendzie?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!