Zamknij

"Caramel drizzle" to bardzo modna koloryzacja lata 2020. Zobaczcie, jak wygląda!

30.06.2020 15:02
Modna fryzura
fot. Shutterstock

Jeżeli macie ochotę zmienić coś w swoim wizerunku na lato, to doskonała propozycja dla was!

Nadejście lata oznacza nie tylko nowe trendy w modzie, które szybko opanowują sieciówki, a następnie szafy. To także nowe trendy w fryzurach, makijażach i malowaniu paznokci!

Zastanawialiście się, jaki kolor włosów będzie królował latem 2020 roku? My już wiemy, że jednym z najmodniejszych będzie odcień "caramel drizzle". Zobaczcie, jak wygląda i dlaczego warto się na niego zdecydować.

Trendy fryzury 2020: caramel drizzle

W ostatnich miesiącach obserwujemy mocny powrót do naturalności i wszelkich trendów, które pozwolą nam wyglądać naturalnie. Właśnie dlatego decydujemy się chętnie na tzw. detox manicure, który polega na zadbaniu o płytkę paznokcia, ale niekoniecznie na jej malowaniu.

Tak samo robimy zresztą z naszymi włosami. Jeszcze niedawno pisałyśmy, że w tym roku sprawdzi się koloryzacja "color no color", która sprawia, że uwydatniamy to, co w naszej własnej fryzurze najlepsze. Z kolei drugim królującym trendem lata 2020 jest kolor "caramel drizzle", który wygląda równie naturalnie!

"Caramel drizzle" to tak naprawdę kolor dla brunetek, które chciałyby nieco odświeżyć swoją fryzurę, ale tak, żeby wciąż wyglądała naturalnie. Dlatego podstawą tego trendu jest czekoladowy brąz, do którego dodajemy karmelowo-złociste refleksy. Dzięki temu zyskujemy fryzurę, która wygląda jak lekko muśnięta słońcem.

Jak wam się podoba ta koloryzacja? Oto kilka inspiracji.

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!