Zamknij

Bold fringes to najmodniejsza fryzura jesieni 2020! Zobacz, jak wygląda

14.08.2020 13:01
Fryzura na jesień
fot. Shutterstock

Taka grzywka modna już była lata temu, a teraz powraca! Zobaczcie, za co kobiety pokochały fryzurę bold fringes!

Niby lato wciąż trwa, ale na horyzoncie już pojawiają się trendy, które będą królowały jesienią 2020 roku. W sieciówkach możemy zobaczyć już kolory, które będą dominowały w naszych szafach w czasie nadchodzącej pory roku. Zauważamy też trendy we fryzjerstwie, które będziemy nosiły w chłodniejszych miesiącach.

Jeszcze do niedawna farbowałyśmy włosy na jaśniejsze kolory, a im bardziej nasza fryzura przypominała taką, która wygląda jak po wyjściu z łóżka, tym dla nas było lepiej i modniej. Teraz jednak widzimy już, jak będziemy czesać się jesienią. A nadchodząca pora roku upłynie nam pod znakiem "bold fringes". Zobaczcie, jak wygląda ta fryzura!

Trendy fryzury 2020: bold fringes

Warto na wstępie wspomnieć, że jesienią 2020 roku modne będą przede wszystkim grzywki. Niezależnie od tego, na jaką się zdecydujemy, sprawi ona, że nasza fryzura wpisze się w obowiązujące trendy.

Warto jednak rzucić okiem na szczególną grzywkę, która królowała już lata temu. Bold fringes, bo o niej mowa, była ulubionym uczesaniem Brigitte Bardot. A dzisiaj kobiety noszą identyczną fryzurę! Jak wygląda?

Bold fringes to nic innego, jak delikatnie przycięta grzywka, która naturalnie i subtelnie opada na twarz. W ten sposób nie zakrywa ona naszego czoła, a tylko niekiedy nachodząc na oczy sprawia, że wyglądamy seksownie i tajemniczo. Nie jest to cięcie "od linijki" tylko grzywka naturalnie rozchodząca się na boki. Ma wyglądać tak, jakby nikt tak naprawdę nie stylizował jej za pomocą nożyczek.

Taka grzywka pasuje o każdego typu urody czy każdego koloru włosów. Instagram już oszalał na jej punkcie, a najmodniejsza ma być jesienią 2020 roku. Spójrzcie na kilka inspiracji, jak ją stylizować!

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!