Zamknij

Grzywka see-through bangs stała się hitem tego sezonu. Dowiedz się, czy pasuje do ciebie!

06.11.2020 10:14

Myślisz o zrobieniu sobie grzywki? Wśród tegorocznych trendów króluje grzywka see-through bangs. Sprawdź, jak wygląda!

Dziewczyna z grzywką
fot. Shutterstock

Grzywki jeszcze nigdy nie cieszyły się taką popularnością, jak w ostatnim czasie. Niedawno pisałyśmy o tym, że na topie są m.in. courtain bangs, side-swept bangs i francuska grzywka. Teraz dowiadujemy się o kolejnym fryzjerskim hicie - grzywce see-through bangs. Podpowiadamy, do kogo pasuje.

Modne fryzury 2020: grzywka see-through bangs

Grzywka see-through bangs to ulubiony trend wśród Azjatek, który dzięki mediom społecznościowym z prędkością światła rozprzestrzenił się na cały świat. Rzadka grzywka dodaje uroku i dziewczęcości, a także odmładza. Jednak nie każdej z nas pasuje.

Zdecydowanie lepiej rzadka grzywka prezentuje się na ciemnych włosach i u tych z was, które mają pociągłą twarz. Tego cięcia nie polecamy dziewczynom z kręconymi włosami, ponieważ see-through bangs sprawdza się tylko na prostych kosmykach.

Na Instagramie znajdziemy prawie 9 tysięcy zdjęć z hashtagiem #seethroughbangs. Poniżej prezentujemy kilka fryzur z rzadką grzywką w roli głównej. Jeżeli chcesz wykonać ją samodzielnie, obejrzyj film instruktażowy i zainspiruj się.

loader

Masz półdługie włosy? Zobacz, jakie fryzury są idealne dla ciebie! Oto galeria z najciekawszymi pomysłami!