Zamknij

"Money piece" - poznaj najmodniejszą fryzurę końca lata!

20.08.2019 15:09

Ten najnowszy trend fryzjerski pokochały światowe gwiazdy - m.in. Beyonce i Margot Robbie!

Fryzura
fot. Shutterstock

Trendy w koloryzacji włosów zmieniają się niemal tak często, jak zmieniają się trendy modowe. Jeszcze niedawno królowała koloryzacja typu ombre, którą później wyparło sombre. A co jest modne pod koniec lata 2019 roku?

To fryzura o tajemniczej nazwie "money piece". Jak wygląda? Zobaczcie, jak teraz włosy farbują największe gwiazdy!

Trendy fryzury 2019: money piece

Coraz więcej kobiet decyduje się ostatnio na rozjaśnianie włosów. Nie ma w tym nic złego, ale trzeba uważać z tego typu koloryzacją. Jeżeli jest przeprowadzana zbyt często albo niezbyt profesjonalnie, może doprowadzić do zniszczenia włosów.

Dlatego właśnie wszystkie fanki przyjemnych jasnych refleksów powinny poznać koloryzację o nazwie "money piece". Polega ona na rozjaśnieniu włosów, ale tylko tych znajdujących się wokół twarzy.

Taką koloryzację stosują m.in. Margot Robbie i Beyonce. Rozjaśnienie włosów wokół twarzy rozświetla ją i sprawia, że wygląda ona śwież, i promiennie. Nic dziwnego, że fryzura ta z dnia na dzień zyskuje coraz więcej fanów.

Jak wam się podoba?

loader

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.