Zamknij

Holiday hair to najmodniejsza koloryzacja sezonu! Zobaczcie, jak wygląda

30.09.2020 11:34
Fryzura
fot. Shutterstock

I choć nazwę ma typowo letnią, tę fryzurę będziemy nosić jesienią 2020 roku!

Jeżeli jesteście fanami lata i wysokiej temperatury, z pewnością nie zachwyca was obecna aura za oknem. Jesień nadeszła i wygląda na to, że rozgościła się w naszym kraju na dobre. Nie oznacza to jednak, że nie możemy wprowadzić do naszego życia trochę letniej aury w inny sposób!

Można to zrobić na przykład za sprawą koloryzacji włosów! Tym bardziej, że jesienią i zimą 2020/2021 królować będą tzw. holiday hair. Jak wygląda taka fryzura?

Trendy fryzura 2020: holiday hair

Holiday hair to fryzura, która będzie królował tej jesieni i nadchodzącej zimy. I choć ma nazwę kojarzącą się wyłącznie z latem, na pewno "ociepli" nam nieco chłodniejsze dni.

Jak wygląda koloryzacja holiday hair? Po pierwsze pasuje ona zarówno do blondu, rudego, jak i ciemnego odcienia włosów. Holiday hair to włosy, które wyglądają, jakby był rozjaśnione słońcem. A w rzeczywistości efekt ten osiąga się za pomocą umiejętnie zrobionych delikatnych refleksów.

Holiday hair mają wyglądać jak najbardziej naturalnie, dlatego też najlepiej prezentują się w połączeniu z delikatnymi falami. Jedno jest pewne - ta fryzura już rządzi na Instagramie, a to dopiero początek!

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami.