Zamknij

Sombre na krótkich włosach. Najpiękniejsze inspiracje!

22.04.2020 15:49
sombre na krótkich włosach
fot. Shutterstock

Farbowanie sombre to jedna z najmodniejszych koloryzacji tego sezonu. Zainspirujcie się naszymi propozycjami i wybierzcie swoją ulubioną.

Sombre jest hitem od kilku sezonów. Nie ma się czemu dziwić, ta fryzura jest bardzo elegancka i świetnie wygląda wiosną i latem. Coraz więcej kobiet decyduje się na tego typu koloryzację i dość ostre krótkie cięcie.

Sprawdźcie, jak wykonać taką koloryzację oraz najpiękniejsze inspiracje sombre na krótkich włosach. 

Sombre - modna koloryzacja

Sombre to koloryzacja w której wykonuje się koloryzację pasemek od samej nasady. Tego typu koloryzacja wykonywana jest z bardzo subtelnymi przejściami między kolorami. Nakładanie jaśniejszego koloru nie jest równomierne, sombre można wykonać tylko wokół twarzy.

Jeśli zdecydujesz się na wykonanie sombre, będziesz musiała pamiętać o konkretnej pielęgnacji swoich włosów. Ważne by zaopatrzyć się w maskę, która nawilża oraz serum, które wygładza włosy aż po same końce.

Koloryzacja sombre bardzo dobrze sprawdzi się na wszystkich typach włosów oraz o różnej długości. To delikatne rozjaśnienie sprawi, że włosy będą prezentować się jeszcze bardziej naturalnie. Ten typ koloryzacji zakłada, że nasada włosów zostaje nieruszona, a koloryzację nakłada się kilka centymetrów poniżej.

Sombre to idealne rozwiązanie dla kobiet o krótkich włosach. Panie o włosach z małą objętością, powinny w szczególności zwrócić uwagę na tego typu koloryzację. Efekt sombre sprawi, że wasze włosy optycznie będą wyglądać na znacznie bardziej gęste i uniesione od samej nasady.
Zobacz także: Jak zrobić "messy hair"? Oto prosty sposób na artystyczny nieład na głowie!

Sombre na krótkich włosach - inspiracje

Jeśli szukacie inspiracji na tego typu koloryzację, koniecznie zapoznajcie się z fotografiami poniżej. Sombre może zostać wykonane na ciemnych lub jasnych włosach. Pasemka mogą występować w kolorach naturalnych lub bardziej niecodziennych. Zainspirujcie się!

Ufarbujesz włosy na taki kolor?

Zobacz także: Curly bob - oto najmodniejsza fryzura nadchodzącego sezonu!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?